НАВЧАЄМОСЯ РАЗОМ!  МИ – ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ!

Актуальне

  • 2020 – Рік математики
    2020 – Рік математики

    2020 – Рік математики

Маємо за честь представити

Рівненська область

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Рівненської міської ради Рівненської області

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради Рівненської області

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад № 14» Рівненської міської ради Рівненської області

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради Рівненської області

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей» № 19 Рівненської міської ради Рівненської області

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Рівненської міської ради Рівненської області

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради Рівненської області

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради Рівненської області

Рівненська загальноосвітня школа I-IIII ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівненської області,

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради Рівненської області

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради Рівненської області

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівненської області

 

 

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради Рівненської області

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради Рівненської області

Гільчанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Здолбунівської районної ради Рівненська область

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області

Дубенська приватна загальноосвітня школа I ступеня «Премудрість»

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради Рівненської області

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради Рівненської області

Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня № 7 Здолбунівської районної ради Рівненської області

Зорянський НВК «школа-гімназія» Рівненської районної ради Рівненської області

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради Рівненської області

Клеванський ліцей № 2 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області

Опорний заклад «Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Радивилівської Районної ради Рівненської області»

Оржівський ліцей Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області

Острозька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Острозької міської ради Рівненської області

Острозький навчально-виховний комплекс — «Школа I-III ступенів — гімназія» Острозької міської ради Рівненської області

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 — гімназія» Радивилівської районної ради Рівненської області

Радивилівський навчально- виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 — ліцей» ім. П. Г. Стрижака Радивилівської районної ради Рівненської області

Ситненський ліцей Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

Опорний заклад «Шпанівський ліцей Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області»

Графік роботи
Пн -Пт 09:00-17:00

Електронна пошта:  

офіс
office@intellect-ukraine.org 

відділ інформаційної та Інтернет підтримки
admin@intellect-ukraine.org

Адреса для листування:
61037, м. Харків, а/с 11899, ТОВ ВБ «Інтелект України»

 

Питання щодо графіка доставки матеріалів та заміни браку - менеджер з логістики
Пушенко Тетяна Володимирівна
068-56-41-345
050-281-67-83

Навчально-методичний центр проєкту
067-23-800-33

Методист старшої школи
067-17-692-97
Методист початкової школи
067-17-692-93

Відділ інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та технічної підтримки
067-80-732-00
099-00-218-59 

Питання щодо укладання договорів, порядку приєднання до проєкту, загальні питання

юрисконсульт проєкту
Орябинська Лариса Миколаївна
068-59-09-724
066-139-04-71
063-139-53-71

Питання щодо отримання комплектів відповідно до вашого регіону:

Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області (початкова школа)

Пересічанська Лілія Анатоліївна
098 845 06 89
099 367 50 29

Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Луганська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області (початкова школа)

Герасіна Марія Станіславівна
098 766 92 15
099 367 50 18

 

м. Київ, Київська область (початкова школа)

Нестеренко Наталія Володимирівна
098-893-72-52
099-201-46-74

 

Дніпропетровська, Рівненська, Харківська області (початкова школа)

Булахова Тетяна Іванівна
068-835-53-72
066-530-71-56

 

Усі регіони (старша школа)

Булгакова Катерина Андріївна
097-798-94-57
099-677-08-65