Документи для замовлення

 

1. Заяви (docx-file) на навчання за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» батьки пишуть на ім’я директора (заяви залишаються в школі).

 

2. Після комплектування класу проводять батьківські збори, на яких розглядають загальні питання щодо навчання за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» обирають батьківський комітет.


Витяг із протоколу батьківських зборів з підписами батьків (docx-file) і відомості про батьківський комітет (docx-file) надсилають на адресу ТОВ ВБ «Інтелект України».


3. З батьками укладають договір купівлі-продажу про придбання навчальних матеріалів (зошитів на друкованій основі, робочих зошитів, довідників, плакатів, карток, педагогічних програмних засобів тощо).

 

4. Голова батьківського комітету заповнює заявку на навчальні матеріали (doc-file)  та надсилає на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Якщо є запитання щодо заповнення комплекту документів, звертайтеся, будь ласка, у зручній для Вас формі: телефонному режимі, за допомогою електронної пошти або на форумі проекту.