Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 3 з поглибленим вивченням інформаційних технологій» Подільського району м. Києва
Спеціалізована школа № 7 імені М. Т. Рильського Солом’янського району м. Києва
Школа І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва
Школа І-ІІІ ступенів № 9 Оболонського району м. Києва
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Дніпровського району м. Києва
Середня загальноосвітня школа № 13 ім. І. Хитриченка Святошинського району м. Києва
Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Гімназія № 19 «Межигірська» Подільського району м. Києва
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 ім. О. Білаша з поглибленим вивченням іноземних мов Шевченківського району м. Києва
Школа І-ІІІ ступенів № 29 Оболонського району м. Києва
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 Голосіївського району м. Києва
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченківського району м. Києва
Спеціалізована школа № 64 Солом’янського району м. Києва
Спеціалізована школа № 71 з поглибленим вивченням англійської мови Солом’янського району м. Києва
Спеціалізована школа № 80 з поглибленим вивченням англійської мови Печерського району м. Києва
Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа № 93» Подільського району М. Києва
Школа І-ІІІ ступенів № 104 імені О. Ольжича Оболонського району м. Києва
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 110 імені К. Гапоненка Голосіївського району м. Києва
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 119 Деснянського району м. Києва
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Дніпровського району м. Києва
Спеціалізована школа № 139 I-III ступенів з поглибленим вивченням математики Шевченківського району м. Києва
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія» № 143 Оболонського району м. Києва»
Ліцей митної справи № 144 ім. Г. Ващенка Солом’янського району м. Києва
Київська Гімназія № 154 Святошинського району м. Києва
Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 159 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва
Середня загальноосвітня школа № 166 Солом’янського району м. Києва
Спеціалізована школа № 173 з поглибленим вивченням англійської мови Солом’янського району м. Києва
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 184 Дніпровського району м. Києва
Спеціалізована школа № 194 «Перспектива» Оболонського району м. Києва
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 201 Дніпровського району м. Києва
Навчально-виховний комплекс «Домінанта» (дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І ст. — суспільно-гуманітарна гімназія — спеціалізована школа № 204 з поглибленим вивченням фізичної культури) Дніпровського району м. Києва
Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса Святошинського району м. Києва
Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району м. Києва
Спеціалізована школа № 214 Оболонського району м. Києва
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 215 Святошинського району м. Києва
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 Голосіївського району м. Києва
Школа І-ІІІ ступенів № 225 Оболонського району м. Києва
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 234 з поглибленим вивченням економіки і права Дніпровського району м. Києва
Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа № 243» Подільського району м. Києва
Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів № 249 Деснянського району м. Києва
Спеціалізована школа № 252 імені Василя Симоненка Оболонського району м. Києва
Школа І-ІІІ ступенів № 256 Оболонського району м. Києва
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва
Український колеж ім. В. О. Сухомлинського (спеціалізована школа № 272) м. Києва
Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) — школа І-ІІ ступенів № 278» Деснянського району м. Києва
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 282 Деснянського району міста Києва
КЗ «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук — ліцей №293» Деснянського району м. Києва
Спеціалізована школа І ступеня № 324 Солом’янського району м. Києва
Альтернативна початкова школа «HAPPY HOME SCHOOL»
Альтшкола «Ковчег»
Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Спеціалізована школа — дитячий садок І ступеня «Дивоцвіт»
Заклад освіти «Приватний загальноосвітній навчальний заклад "Мідгард"»
Приватний заклад загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Гімназія А+»
Навчальний заклад освіти «Гімназія «Прем’єр» Київської академії наук у формі підприємства об’єднання громадян
Навчальний заклад освіти «Гімназія «Столиця» Київської академії наук у формі підприємства об’єднання громадян
Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови — дошкільний навчальний заклад «Перша ластівка» м. Києва
Навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня — гімназія «Потенціал» Оболонського району м. Києва
Приватна початкова школа ТОВ «ІНТЕЛШКОЛА»
Приватна школа сімейного типу «King’s kids»
Приватне підприємство «Навчальний заклад «Європейський колегіум» Голосіївського району м. Києва
Приватний дитячий садок — школа Orange Kids Space
Приватний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей гуманітарної освіти та комунікаційних технологій «Гармонія»
Приватний заклад загальної середньої освіти "Київська гімназія "Гелаксі скул"
Приватний заклад освіти І ступеня «Початкова школа «Смартіка»
Приватний заклад освіти «Клевер Кідс»
Приватний навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад «ЯМБ»
ТОВ «ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСТВІТИ ЛІЦЕЙ «ЛІМПОПО ФЕМІЛІ КЛАБ»
ТОВ «Ліко-школа» Голосіївського району м. Києва
ТОВ «Навчально-виховний комплекс «Всезнайко»
ТОВ «Приватний ліцей "Унікум" м. Києва»
ТОВ «Приватний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Школа сучасної освіти «АСЕ»
ТОВ "ЦЕНТР ОСВІТИ "ОПТИМА"
Християнська загальноосвітня школа «Скарб»
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖНАРОДНА ІННОВАЦІЙНА ШКОЛА»
Баришівський навчально-виховний комплекс «Гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Баришівської селищної ради Київської області
Баришівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова Баришівської селищної ради Київської області
ТОВ "ЛІЦЕЙ СМАРТ ТЕХНОЛОГІЙ", Києво-Святошинський район, с. Білогородка
Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія — школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова Білоцерківської міської ради Київської області
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Білоцерківської міської ради Київської області
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Київської області
Білоцерківський навчально-виховний комплекс «Казка» Білоцерківської міської ради Київської області
Приватний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Перлина знань"», м. Біла Церква
Богуславський академічний ліцей № 1 Богуславської районної ради Київської області
Богуславський ліцей №2 Богуславської районної ради Київської області
Богуславське навчально-виховне об’єднання «Ліцей — Мала академія наук» Богуславської районної ради Київської області
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Бориспільської міської ради Київської області
Бориспільський академічний ліцей Бориспільської міської ради Київської області
Бориспільський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради Київської області
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради Київської області
Бориспільський навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» — загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської міської ради Київської області
ТОВ "БОРИСПІЛЬСЬКА ПРИВАТНА ГІМНАЗІЯ "СПРІНГ АП"
Борівський академічний ліцей Фастівської районної державної адміністрації Київської області
Бородянський спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів
Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Києво-Святошинської районної ради Київської області
Боярський академічний ліцей «Лідер» Києво-Святошинської районної ради Київської області
Боярський академічний ліцей «Престиж» Києво-Святошинської районної ради Київської області
Броварська гімназія ім. С. І. Олійника Броварської міської ради Київської області
Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Броварської міської ради Київської області
Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. О. Сухомлинського Броварської міської ради Київської області
Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Броварської міської ради Київської області
Броварська спеціалізована школа № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Броварської міської ради Київської області
Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради Київської області
Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Броварської міської ради Київської області
Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Броварської міської ради Київської області
Освітній простір «Надзвичайні», м. Бровари
ТОВ «Заклад загальної середньої освіти – гімназія "Фортуна"», м. Бровари
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Бучанської міської ради Київської області
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Бучанської міської ради Київської області
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Бучанської міської ради Київської області
Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради Київської області
Бучанська початкова школа № 9 Бучанської міської ради Київської області
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — дошкільний навчальний заклад «Берізка» Бучанської міської ради
Приватний ліцей «Академія мудрості», м. Буча
Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Васильківської міської ради Київської області
Васильківський академічний ліцей «Успіх» Васильківської міської ради Київської області
Васильківський НВК «Гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8», Васильківської міської ради Київської області
Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Васильківської міської ради Київської області
Великодимерський ліцей Броварського району Київської області
Навчально-виховний комплекс «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» — загальноосвітня школа І ступеня» Вишгородської районної ради Київської області
ТОВ «Навчально-виховний комплекс «Золоче», Бориспільський район, с. Вишеньки
Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Святошинської районної ради Київської області
Приватний заклад «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ліцей "ВІВАТ"», м. Вишневе
КЗ «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Володарської районної ради Київської області
Гатнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області
Глевахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Васильківської районної ради Київської області
Гореницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області
Демидівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Вишгородської районної ради Київської області
Дівичківське навчально-виховне об’єднання «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів — заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області
Навчально-виховний комплекс «Димерська гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Вишгородської районної ради Київської області
Димерська загальноосвітня школа № 1 Вишгородської районної ради Київської області
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів художнього профілю № 1 ім. А. С. Макаренка Ірпінської міської ради Київської області
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням економіки та права Ірпінської міської ради Київської області
Ірпінський ліцей № 3 Ірпінської міської ради Київської області
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ірпінської міської ради Київської області
Ірпінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Ірпінської міської ради Київської області
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Ірпінської міської ради Київської області
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Ірпінської міської ради Київської області
Приватна організація «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів: початкова школа, гімназія, ліцей «Академія інтелекту», м. Ірпінь, смт Ворзель
ТОВ «КОЦЮБИНСЬКА ПРИВАТНА ГІМНАЗІЯ "АТЛАНТ ВАН СКУЛ», м. Ірпінь
ThinkGlobal Irpin' (Сінкглобал Ірпінь)
ОЗНЗ Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
Калинівський навчально-виховний комплекс №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Київської області
Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Васильківського району Київської області
Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області
Колонщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області
Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ст
Макарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія» Макарівського району Київської області
КЗ «Макарівський багатопрофільний ліцей» Макарівської районної ради Київської області
Малосолтанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Васильківського району Київської області
Миронівський академічний ліцей ім. Т. Г. Шевченка Миронівської міської ради
Морозівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів — ясла-садок» Баришівської селищної ради
Немішаївський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
Новосілківський академічний ліцей «Ерудит» Києво-Святошинської районної ради Київської області
Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вишгородської районної державної адміністрації Київської області
Академічний ліцей № 1 імені А. С. Малишка Обухівської міської ради Київської області
Академічний ліцей № 3 Обухівської міської ради Київської області
Академічний ліцей № 5 Обухівської міської ради Київської області
Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області
Ліцей № 1 с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області
Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області
Приватний заклад освіти «СІНКГЛОБАЛ», Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка
Плесецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Васильківського району Київської області
Путрівський навчально-виховний комплекс «Гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Київської області
ТОВ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — гімназія — дитячий садок «Умка Гранд», с. Святопетрівське
Еко Школа «7 Fields», Броварський район, с. Семиполки
Синяківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Вишгородської районної ради Київської області
Сквирський академічний ліцей № 2 Сквирської районної ради Київської області
Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради Київської області
Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області
ТОВ «Києво-Святошинська приватна гімназія "Умка Смарт"», с. Софіївська Борщагівка
ТОВ «Навчально-виховний комплекс «СОФІЯ», с. Софіївська Борщагівка
Старопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишгородського району Київської області
Дитячий центр розвитку «Europa centre School», Києво-Святошинський р-н, с. Святопетрівське
Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області
Тетіївський ліцей № 2 Тетіївської міської ради Київської області
Тетіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Тетіївської міської ради Київської області
Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради Київської області
Фастівський академічний ліцей № 9 Фастівської міської ради Київської області
Фурсівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
Хотівський академічний ліцей імені Левка Лук’яненка Києво-Святошинської районної ради Київської області
ТОВ «Чайківська початкова школа «Успіх»
Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Яготинської районної ради Київської області
Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Яготинської районної ради Київської області
Приватний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа — дошкільний навчальний заклад «Хеппі Ленд»