Пн-Пт: 09:00-17:00

НАВЧАЄМОСЯ РАЗОМ!  МИ – ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ!

ГАРЯЧА ЛІНІЯ (загальні та методичні питання):
Початкова школа: 099-00-218-59    ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК    Старша школа: 067-17-692-97

Дніпропетровська область

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 1» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 4 «Cередня загальноосвітня школа — дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 5» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 6» Дніпровської міської ради

КЗО «Спеціалізована школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 8» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 12 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня — гімназія» Дніпровської міської ради

КЗО «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 31» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 39» Дніпровської міської ради 

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 40» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 42 «Школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 45» Дніпровської міської ради

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 51» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 54» Дніпровської міської ради

КЗО «Спеціалізована школа № 55 інформаційно-технологічного профілю» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 57 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня ― гімназія» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 61 «Техніко-економічний ліцей — загальний навчальний заклад І-ІІ ступенів» Дніпровської міської ради

Навчально-виховний комплекс «Гармонія»

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 62» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 66 «Гімназія — початкова школа — дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 69» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 73» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 74» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 83» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 85» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 87 «Школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 91» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 96» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 97 імені П. І. Шкідченка» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 98» Дніпровської міської ради 

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 101» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховне об’єднання № 109 «Загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад — позашкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради

КЗО «Спеціалізована школа № 115» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня ЗОШ № 118 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов і предметів природничо-математичного напрямку» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 122 «Загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 123» Дніпровської міської ради

КЗО «Неповна середня загальноосвітня школа № 127» Дніпровської міської ради

КЗО «Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 131 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня ― гімназія» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 133» Дніпровської міської ради

КЗО «Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховне об’єднання № 136 «Класична гімназія імені Кирила і Мефодія ― початкова школа ― дошкільний навчальний заклад ― валеологічний центр» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 138 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня — гімназія» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 139 «Загальноосвітній навчальний заклад — центр творчості «Дума» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 140» Дніпровської міської ради

КЗЗСО «Ліцей № 142 імені П’єра де Кубертена» Дніпровської міської ради

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 143» Дніпровської міської ради

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 148 «Спеціалізована школа — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Планета Щастя» Дніпровської міської ради 

 

 

Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Апостолівської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області

КЗО «Вербківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Павлоградського району Дніпропетровської області

КЗО «Вільногірська загальноосвітня школа № 5» Дніпропетровської області

В’язівоцька загальноосвітня школа ЗШ І-ІІІ ступенів

КЗО «Іларіонівська середня загальноосвітня школа» Синельниківського району Дніпропетровської області

Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Зеленодольської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області

КЗО «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня — гімназія № 11» м. Кам’янське (Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області

Академічний ліцей № 15 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області

КЗО «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня — колегіум № 16 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпропетровської області

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 19» м. Кам’янське (Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області

КЗ «Середня загальноосвітня школа № 20 ім. О. І. Стовби м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 25 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області

КЗО «Середня загальноосвітня школа № 35 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області

КЗ «Середня загальноосвітня школа № 37 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпродзержинської міської ради

КЗО «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня — гімназія № 39 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпропетровської області

Китайгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Томаківської районної ради Дніпропетровської області

КЗ «Кочерезький навчально-виховний комплекс «Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок»

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

КЗ «Навчально-виховний комплекс «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов — дошкільний навчальний заклад» Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Магдалинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області

КЗ «НВК з інтернатним відділенням «Межиріцька ЗОШ I-III ступенів ім. І. С. Обдули»

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Павлоградської міської ради Дніпропетроської області

КЗ «Навчально-виховний комплекс № 2 (середня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад)» м. Покров Дніпропетровської області

КЗ «Слобожанська ЗОШ І ступеня № 2 Слобожанської селищної ради»

КЗО «Солонянське навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів — Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

Графік роботи
Пн -Пт 09:00-17:00

Електронна пошта:  

офіс
office@intellect-ukraine.org 

відділ інформаційної та інтернет-підтримки
admin@intellect-ukraine.org

Адреса для листування:
61037, м. Харків, а/с 11899, ТОВ ВБ «Інтелект України»

 

Питання щодо графіка доставки матеріалів та заміни браку - менеджер з логістики
Пушенко Тетяна Володимирівна
068-56-41-345
050-281-67-83

ГАРЯЧА ЛІНІЯ (загальні та методичні питання):

старша школа
067-17-692-97

початкова школа
067-80-732-00
099-00-218-59


> ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

 

Питання щодо укладання договорів, порядку приєднання до проєкту, загальні питання

юрисконсульт проєкту
Орябинська Лариса Миколаївна
068-59-09-724
066-139-04-71
063-139-53-71

Питання щодо отримання комплектів відповідно до вашого регіону:

Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області (початкова школа)

Пересічанська Лілія Анатоліївна
098-845-06-89
099-367-50-29

Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Луганська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області (початкова школа)

Герасіна Марія Станіславівна
098-766-92-15
099-367-50-18

 

м. Київ, Київська область (початкова школа)

Нестеренко Наталія Володимирівна
098-893-72-52
099-201-46-74

Дніпропетровська, Рівненська, Харківська області (початкова школа)

Булахова Тетяна Іванівна
068-835-53-72
066-530-71-56

Усі регіони (старша школа)

Булгакова Катерина Андріївна
097-798-94-57
099-677-08-65

Усі регіони (групи дітей дошкільного віку)

Аниканова Інна Миколаївна
067-742-92-31
099-090-02-79