Пн-Пт: 09:00-17:00

НАВЧАЄМОСЯ РАЗОМ!  МИ – ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ!

ГАРЯЧА ЛІНІЯ (загальні та методичні питання):
Початкова школа: 099-00-218-59    ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК    Старша школа: 067-17-692-97

Київська область

Спеціалізована школа № 7 імені М. Т. Рильського Солом’янського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 9 Оболонського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Дніпровського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа № 13 ім. І. Хитриченка Святошинського району м. Києва

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Гімназія № 19 «Межигірська» Подільського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 ім. О. Білаша з поглибленим вивченням іноземних мов Шевченківського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 29 Оболонського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 Голосіївського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченківського району м. Києва

Спеціалізована школа № 64 Солом’янського району м. Києва

Спеціалізована школа № 71 з поглибленим вивченням англійської мови Солом’янського району м. Києва

Спеціалізована школа № 80 з поглибленим вивченням англійської мови Печерського району м. Києва

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа № 93» Подільського району М. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 104 імені О. Ольжича Оболонського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 110 імені К. Гапоненка Голосіївського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 119 Деснянського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Дніпровського району м. Києва

Спеціалізована школа № 139 I-III ступенів з поглибленим вивченням математики Шевченківського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа № 140 Святошинського району м. Києва

Ліцей митної справи № 144 ім. Г. Ващенка Солом’янського району м. Києва

Київська Гімназія № 154 Святошинського району м. Києва

Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 159 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва

Середня загальноосвітня школа № 166 Солом’янського району м. Києва

Гімназія № 172 «Нивки» Шевченківського району м. Києва

Спеціалізована школа № 173 з поглибленим вивченням англійської мови Солом’янського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 184 Дніпровського району м. Києва

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива» Оболонського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 201 Дніпровського району м. Києва

Навчально-виховний комплекс «Домінанта» (дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І ст. — суспільно-гуманітарна гімназія — спеціалізована школа № 204 з поглибленим вивченням фізичної культури) Дніпровського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса Святошинського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району м. Києва

Спеціалізована школа № 214 Оболонського району м. Києва

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 215 Святошинського району м. Києва

Спеціалізована школа № 216 Оболонського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 Голосіївського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 224 Дніпровського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 225 Оболонського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 231 Оболонського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 234 з поглибленим вивченням економіки і права Дніпровського району м. Києва

Навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІ ступенів — ліцей «Управлінські технології» № 240 «Соціум» Оболонського району м. Києва

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа № 243» Подільського району м. Києва

Спеціалізована школа I-III ступенів № 246 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови Дніпровського району м. Києва

Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів № 249 Деснянського району м. Києва

Спеціалізована школа № 252 імені Василя Симоненка Оболонського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 256 Оболонського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва

Український колеж ім. В. О. Сухомлинського (спеціалізована школа № 272) м. Києва

Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) — школа І-ІІ ступенів № 278» Деснянського району м. Києва

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 282 Деснянського району міста Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 285 Оболонського району м. Києва

КЗ «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук — ліцей №293» Деснянського району м. Києва

Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва

Гімназія «Міленіум» № 318 м. Києва

Спеціалізована школа І ступеня № 322 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва

Спеціалізована школа І ступеня № 324 Солом’янського району м. Києва

Альтернативна початкова школа «Zara-School»

Альтшкола «Ковчег»

Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Спеціалізована школа — дитячий садок І ступеня «Дивоцвіт»

Культурно-освітній комплекс «Академія сучасної освіти «А+»

Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад «Інтел» Святошинського району м. Києва

Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови — дошкільний навчальний заклад «Перша ластівка» м. Києва

Навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня — гімназія «Потенціал» Оболонського району м. Києва

Приватна школа сімейного типу «King’s kids»

Приватне підприємство «Навчальний заклад «Європейський колегіум» Голосіївського району м. Києва

Приватний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей гуманітарної освіти та комунікаційних технологій «Гармонія»

Приватний заклад освіти І ступеня «Початкова школа «Смартіка»

Приватний заклад освіти «Клевер Кідс» 

Приватний навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад «ЯМБ»

ТОВ «Ліко-школа» Голосіївського району м. Києва

ТОВ «Навчально-виховний комплекс «Всезнайко»

Навчальний заклад освіти «Гімназія «Прем’єр» Київської академії наук у формі підприємства об’єднання громадян

Навчальний заклад освіти «Гімназія «Столиця» Київської академії наук у формі підприємства об’єднання громадян

 

 

Баришівський навчально-виховний комплекс «Гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Баришівської селищної ради Київської області

Баришівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова Баришівської селищної ради Київської області

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Бишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макарівської районної ради Київської області»

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія — школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради Київської області

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова Білоцерківської міської ради Київської області

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Білоцерківської міської ради Київської області

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Київської області

Білоцерківський навчально-виховний комплекс «Казка» Білоцерківської міської ради Київської області

Богуславський академічний ліцей № 1 Богуславської районної ради Київської області

Богуславський ліцей №2 Богуславської районної ради Київської області

Богуславське навчально-виховне об’єднання «Ліцей — Мала академія наук» Богуславської районної ради Київської області

Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Бориспільської міської ради Київської області

Бориспільський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради Київської області

Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради Київської області

Бориспільський навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» — загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської міської ради Київської області

Борівський академічний ліцей Фастівської районної державної адміністрації Київської області

Бородянський спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Боярський академічний ліцей «Лідер» Києво-Святошинської районної ради Київської області

Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Києво-Святошинської районної ради  Київської області

Боярський академічний ліцей «Престиж» Києво-Святошинської районної ради Київської області

Броварська гімназія ім. С. І. Олійника Броварської міської ради Київської області

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Броварської міської ради Київської області

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. О. Сухомлинського Броварської міської ради Київської області

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Броварської міської ради Київської області

Броварська спеціалізована школа № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради Київської області

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Броварської міської ради Київської області

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Броварської міської ради Київської області

Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Бучанської міської ради Київської області

Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Бучанської міської ради Київської області

Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Бучанської міської ради Київської області

Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради Київської області

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — дошкільний навчальний заклад «Берізка» Бучанської міської ради

Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Васильківської міської ради Київської області

Васильківський академічний ліцей «Успіх» Васильківської міської ради Київської області

Васильківський НВК «Гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8», Васильківської міської ради Київської області

Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Васильківської міської ради Київської області

Великодимерський ліцей Броварського району Київської області

Навчально-виховний комплекс «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» — загальноосвітня школа І ступеня» Вишгородської районної ради Київської області

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Святошинської районної ради Київської області

Гатнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області

Глевахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Васильківської районної ради Київської області

Демидівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Вишгородської районної ради Київської області

Дівичківське навчально-виховне об’єднання «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів — заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області

Димерська загальноосвітня школа № 1 Вишгородської районної ради Київської області

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів художнього профілю № 1 ім. А. С. Макаренка Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням економіки та права Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінський ліцей № 3 Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Ірпінської міської ради Київської області

ОЗНЗ Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Калинівський навчально-виховний комплекс №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Київської області

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Васильківського району Київської області

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області

Макарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія» Макарівського району Київської області

КЗ «Макарівський багатопрофільний ліцей» Макарівської районної ради Київської області

Морозівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів — ясла-садок» Баришівської селищної ради

Немішаївський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

Новосілківський академічний ліцей «Ерудит» Києво-Святошинської районної ради  Київської області

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вишгородської районної державної адміністрації Київської області

Академічний ліцей № 3 Обухівської міської ради Київської області

Академічний ліцей № 1 імені А. С. Малишка Обухівської міської ради Київської області

Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області

Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа І ступеня Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Плесецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Васильківського району Київської області

Путрівський навчально-виховний комплекс «Гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Київської області

Сквирський академічний ліцей № 2 Сквирської районної ради Київської області

Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради Київської області

Старопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишгородського району Київської області

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Фастівський академічний ліцей № 9 Фастівської міської ради Київської області

Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради Київської області

Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Яготинської районної ради Київської області

Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Яготинської районної ради Київської області

ТОВ «Навчально-виховний комплекс «СОФІЯ», с. Софіївська Борщагівка

Тетіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Тетіївської міської ради Київської області

Тетіївський ліцей № 2 Тетіївської міської ради Київської області

Колонщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області

Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Фурсівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Хотівський академічний ліцей імені Левка Лук’яненка Києво-Святошинської районної ради Київської області

Синяківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Вишгородської районної ради Київської області

Товариство з обмеженою відповідальністю «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — гімназія — дитячий садок «Умка Гранд»

Приватний заклад освіти «СІНКГЛОБАЛ»

КЗ «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Володарської районної ради Київської області

Гореницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Приватний ліцей «Академія мудрості»

Приватна організація «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів: початкова школа, гімназія, ліцей «Академія інтелекту»

ТОВ «Навчально-виховний комплекс «Золоче»

Еко Школа «7 Fields»

Ліцей № 1 с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області

Приватний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа — дошкільний навчальний заклад «Хеппі Ленд»

Графік роботи
Пн -Пт 09:00-17:00

Електронна пошта:  

офіс
office@intellect-ukraine.org 

відділ інформаційної та інтернет-підтримки
admin@intellect-ukraine.org

Адреса для листування:
61037, м. Харків, а/с 11899, ТОВ ВБ «Інтелект України»

 

Питання щодо графіка доставки матеріалів та заміни браку - менеджер з логістики
Пушенко Тетяна Володимирівна
068-56-41-345
050-281-67-83

ГАРЯЧА ЛІНІЯ (загальні та методичні питання):

старша школа
067-17-692-97

початкова школа
067-80-732-00
099-00-218-59


> ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

 

Питання щодо укладання договорів, порядку приєднання до проєкту, загальні питання

юрисконсульт проєкту
Орябинська Лариса Миколаївна
068-59-09-724
066-139-04-71
063-139-53-71

Питання щодо отримання комплектів відповідно до вашого регіону:

Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області (початкова школа)

Пересічанська Лілія Анатоліївна
098 845 06 89
099 367 50 29

Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Луганська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області (початкова школа)

Герасіна Марія Станіславівна
098 766 92 15
099 367 50 18

 

м. Київ, Київська область (початкова школа)

Нестеренко Наталія Володимирівна
098-893-72-52
099-201-46-74

 

Дніпропетровська, Рівненська, Харківська області (початкова школа)

Булахова Тетяна Іванівна
068-835-53-72
066-530-71-56

 

Усі регіони (старша школа)

Булгакова Катерина Андріївна
097-798-94-57
099-677-08-65