Пн-Пт: 09:00-17:00

НАВЧАЄМОСЯ РАЗОМ!  МИ – ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ!

ГАРЯЧА ЛІНІЯ (загальні та методичні питання):
Початкова школа: 099-00-218-59    ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК    Старша школа: 067-17-692-97

Черкаська область

Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаська гімназія № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 20 Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 28 ім. Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Черкаської міської ради Черкаської області

 

 

Бабанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області

КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей №1 Ватутінської міської ради Черкаської області»

Верхняцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Христинівської районної ради Черкаської області

Городецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області

Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Городищенської районної ради Черкаської області

Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області

Драбівецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради Черкаської області

Драбівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Набутівської сільської ради Корсунь-Шевченківського району Черкаської області

Драбівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С. В. Васильченка — гімназія» Драбівської міської ради Черкаської області

Жашківська спеціалізована школа № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області

Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Звенигородської районної ради Черкаської області

Золотоніська спеціалізована школа № 1 Золотоніської міської ради Черкаської області

Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Золотоніської міської ради Черкаської області

Золотоніська гімназія ім. С. Д. Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області

Канівська загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів № 4 Канівської міської ради Черкаської області

Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області

Ладижинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області

КОЗ «Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 — гімназія — дошкільний навчальний заклад» Лисянської селищної ради Черкаської області

КЗ «Лисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Лисянської селищної ради Черкаської області

Корсунь-Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області

Корсунь-Шевченківська гімназія Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області

Маньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Маньківської районної ради Черкаської області

Маньківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» Маньківської районної ради Черкаської області

Мошнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Уманської районної ради Черкаської області

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради Черкаської області

Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — гімназія імені В. Т. Сенатора» Смілянської міської ради Черкаської області

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради Черкаської області

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 ім. В. І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області

Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 — колегіум» Уманської міської ради Черкаської області

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Уманської міської ради Черкаської області

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М. П. Бажана Уманської міської ради Черкаської області

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Уманської міської ради Черкаської області

Навчально-виховний комплекс № 24 «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» Уманської міської ради Черкаської області

Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Христинівської районної ради Черкаської області

Червонослобідський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Червонослобідської сільської ради Черкаської області

Червонослобідський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Червонослобідської сільської ради Черкаської області

Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області

Чигиринський навчально-виховний комплекс «Спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 — заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради Черкаської області

Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Чорнобаївської районної ради Черкаської області

Шполянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 — ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Шполянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 — гімназія» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Графік роботи
Пн -Пт 09:00-17:00

Електронна пошта:  

офіс
office@intellect-ukraine.org 

відділ інформаційної та інтернет-підтримки
admin@intellect-ukraine.org

Адреса для листування:
61037, м. Харків, а/с 11899, ТОВ ВБ «Інтелект України»

 

Питання щодо графіка доставки матеріалів та заміни браку - менеджер з логістики
Пушенко Тетяна Володимирівна
068-56-41-345
050-281-67-83

ГАРЯЧА ЛІНІЯ (загальні та методичні питання):

старша школа
067-17-692-97

початкова школа
067-80-732-00
099-00-218-59


> ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

 

Питання щодо укладання договорів, порядку приєднання до проєкту, загальні питання

юрисконсульт проєкту
Орябинська Лариса Миколаївна
068-59-09-724
066-139-04-71
063-139-53-71

Питання щодо отримання комплектів відповідно до вашого регіону:

Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області (початкова школа)

Пересічанська Лілія Анатоліївна
098-845-06-89
099-367-50-29

Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Луганська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області (початкова школа)

Герасіна Марія Станіславівна
098-766-92-15
099-367-50-18

 

м. Київ, Київська область (початкова школа)

Нестеренко Наталія Володимирівна
098-893-72-52
099-201-46-74

Дніпропетровська, Рівненська, Харківська області (початкова школа)

Булахова Тетяна Іванівна
068-835-53-72
066-530-71-56

Усі регіони (старша школа)

Булгакова Катерина Андріївна
097-798-94-57
099-677-08-65

Усі регіони (групи дітей дошкільного віку)

Аниканова Інна Миколаївна
067-742-92-31
099-090-02-79