Пн-Пт: 09:00-17:00

НАВЧАЄМОСЯ РАЗОМ!  МИ – ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ!

ГАРЯЧА ЛІНІЯ (загальні та методичні питання):
Початкова школа: 099-00-218-59    ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК    Старша школа: 067-17-692-97

Київська область

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 3 з поглибленим вивченням інформаційних технологій» Подільського району м. Києва

Спеціалізована школа № 7 імені М. Т. Рильського Солом’янського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 9 Оболонського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Дніпровського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа № 13 ім. І. Хитриченка Святошинського району м. Києва

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Гімназія № 19 «Межигірська» Подільського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 ім. О. Білаша з поглибленим вивченням іноземних мов Шевченківського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 29 Оболонського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 Голосіївського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченківського району м. Києва

Спеціалізована школа № 64 Солом’янського району м. Києва

Спеціалізована школа № 71 з поглибленим вивченням англійської мови Солом’янського району м. Києва

Спеціалізована школа № 80 з поглибленим вивченням англійської мови Печерського району м. Києва

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа № 93» Подільського району М. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 104 імені О. Ольжича Оболонського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 110 імені К. Гапоненка Голосіївського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 119 Деснянського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Дніпровського району м. Києва

Спеціалізована школа № 139 I-III ступенів з поглибленим вивченням математики Шевченківського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа № 140 Святошинського району м. Києва

Ліцей митної справи № 144 ім. Г. Ващенка Солом’янського району м. Києва

Київська Гімназія № 154 Святошинського району м. Києва

Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 159 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва

Середня загальноосвітня школа № 166 Солом’янського району м. Києва

Гімназія № 172 «Нивки» Шевченківського району м. Києва

Спеціалізована школа № 173 з поглибленим вивченням англійської мови Солом’янського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 184 Дніпровського району м. Києва

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива» Оболонського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 201 Дніпровського району м. Києва

Навчально-виховний комплекс «Домінанта» (дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І ст. — суспільно-гуманітарна гімназія — спеціалізована школа № 204 з поглибленим вивченням фізичної культури) Дніпровського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса Святошинського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району м. Києва

Спеціалізована школа № 214 Оболонського району м. Києва

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 215 Святошинського району м. Києва

Спеціалізована школа № 216 Оболонського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 Голосіївського району м. Києва

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 224 Дніпровського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 225 Оболонського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 231 Оболонського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 234 з поглибленим вивченням економіки і права Дніпровського району м. Києва

Навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІ ступенів — ліцей «Управлінські технології» № 240 «Соціум» Оболонського району м. Києва

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа № 243» Подільського району м. Києва

Спеціалізована школа I-III ступенів № 246 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови Дніпровського району м. Києва

Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів № 249 Деснянського району м. Києва

Спеціалізована школа № 252 імені Василя Симоненка Оболонського району м. Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 256 Оболонського району м. Києва

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва

Український колеж ім. В. О. Сухомлинського (спеціалізована школа № 272) м. Києва

Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) — школа І-ІІ ступенів № 278» Деснянського району м. Києва

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 282 Деснянського району міста Києва

Школа І-ІІІ ступенів № 285 Оболонського району м. Києва

КЗ «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук — ліцей №293» Деснянського району м. Києва

Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва

Гімназія «Міленіум» № 318 м. Києва

Спеціалізована школа І ступеня № 322 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва

Спеціалізована школа І ступеня № 324 Солом’янського району м. Києва

Альтернативна початкова школа «HAPPY HOME SCHOOL»

Альтернативна початкова школа «Zara-School»

Альтшкола «Ковчег»

Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Спеціалізована школа — дитячий садок І ступеня «Дивоцвіт»

Заклад освіти «Приватний загальноосвітній навчальний заклад "Мідгард"»

Культурно-освітній комплекс «Академія сучасної освіти «А+»

Навчальний заклад освіти «Гімназія «Прем’єр» Київської академії наук у формі підприємства об’єднання громадян

Навчальний заклад освіти «Гімназія «Столиця» Київської академії наук у формі підприємства об’єднання громадян

Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад «Інтел» Святошинського району м. Києва

Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови — дошкільний навчальний заклад «Перша ластівка» м. Києва

Навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня — гімназія «Потенціал» Оболонського району м. Києва

Приватна школа сімейного типу «King’s kids»

Приватне підприємство «Навчальний заклад «Європейський колегіум» Голосіївського району м. Києва

Приватний дитячий садок — школа Orange Kids Space

Приватний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей гуманітарної освіти та комунікаційних технологій «Гармонія»

Приватний заклад освіти І ступеня «Початкова школа «Смартіка»

Приватний заклад освіти «Клевер Кідс» 

Приватний навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад «ЯМБ»

ТОВ «Ліко-школа» Голосіївського району м. Києва

ТОВ «Навчально-виховний комплекс «Всезнайко»

ТОВ «Приватний ліцей "Унікум" м. Києва»

Християнська загальноосвітня школа «Скарб»

 

 

Баришівський навчально-виховний комплекс «Гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Баришівської селищної ради Київської області

Баришівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова Баришівської селищної ради Київської області

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Бишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макарівської районної ради Київської області»

ТОВ "ЛІЦЕЙ СМАРТ ТЕХНОЛОГІЙ", Києво-Святошинський район, с. Білогородка

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія — школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради Київської області

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова Білоцерківської міської ради Київської області

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Білоцерківської міської ради Київської області

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Київської області

Білоцерківський навчально-виховний комплекс «Казка» Білоцерківської міської ради Київської області

Приватний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Перлина знань"», м. Біла Церква

Богуславський академічний ліцей № 1 Богуславської районної ради Київської області

Богуславський ліцей №2 Богуславської районної ради Київської області

Богуславське навчально-виховне об’єднання «Ліцей — Мала академія наук» Богуславської районної ради Київської області

Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Бориспільської міської ради Київської області

Бориспільський академічний ліцей Бориспільської міської ради Київської області

Бориспільський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради Київської області

Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради Київської області

Бориспільський навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» — загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської міської ради Київської області

Борівський академічний ліцей Фастівської районної державної адміністрації Київської області

Бородянський спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Києво-Святошинської районної ради  Київської області

Боярський академічний ліцей «Лідер» Києво-Святошинської районної ради Київської області

Боярський академічний ліцей «Престиж» Києво-Святошинської районної ради Київської області

Броварська гімназія ім. С. І. Олійника Броварської міської ради Київської області

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Броварської міської ради Київської області

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. В. О. Сухомлинського Броварської міської ради Київської області

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Броварської міської ради Київської області

Броварська спеціалізована школа № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Броварської міської ради Київської області

Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради Київської області

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Броварської міської ради Київської області

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Броварської міської ради Київської області

ТОВ «Заклад загальної середньої освіти – гімназія "Фортуна"», м. Бровари

Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Бучанської міської ради Київської області

Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Бучанської міської ради Київської області

Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Бучанської міської ради Київської області

Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради Київської області

Бучанська початкова школа № 9 Бучанської міської ради Київської області

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — дошкільний навчальний заклад «Берізка» Бучанської міської ради

Приватний ліцей «Академія мудрості», м. Буча

Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Васильківської міської ради Київської області

Васильківський академічний ліцей «Успіх» Васильківської міської ради Київської області

Васильківський НВК «Гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8», Васильківської міської ради Київської області

Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Васильківської міської ради Київської області

Великодимерський ліцей Броварського району Київської області

Навчально-виховний комплекс «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» — загальноосвітня школа І ступеня» Вишгородської районної ради Київської області

ТОВ «Навчально-виховний комплекс «Золоче», Бориспільський район, с. Вишеньки

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Святошинської районної ради Київської області

Приватний заклад «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ліцей "ВІВАТ"», м. Вишневе

КЗ «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Володарської районної ради Київської області

Комунальний заклад «Гаврилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» № 8 Бучанської міської ради Київської області

Гатнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області

Глевахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Васильківської районної ради Київської області

Гореницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Демидівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Вишгородської районної ради Київської області

Дівичківське навчально-виховне об’єднання «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів — заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області

Навчально-виховний комплекс «Димерська гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Вишгородської районної ради Київської області

Димерська загальноосвітня школа № 1 Вишгородської районної ради Київської області

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів художнього профілю № 1 ім. А. С. Макаренка Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням економіки та права Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінський ліцей № 3 Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Ірпінської міської ради Київської області

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Ірпінської міської ради Київської області

Приватна організація «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів: початкова школа, гімназія, ліцей «Академія інтелекту», м. Ірпінь, смт Ворзель

ОЗНЗ Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Калинівський навчально-виховний комплекс №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Київської області

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Васильківського району Київської області

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області

Колонщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області

Макарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія» Макарівського району Київської області

КЗ «Макарівський багатопрофільний ліцей» Макарівської районної ради Київської області

Малосолтанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Васильківського району Київської області

Миронівський академічний ліцей ім. Т. Г. Шевченка Миронівської міської ради

Морозівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів — ясла-садок» Баришівської селищної ради

Немішаївський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

Новосілківський академічний ліцей «Ерудит» Києво-Святошинської районної ради  Київської області

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вишгородської районної державної адміністрації Київської області

Академічний ліцей № 1 імені А. С. Малишка Обухівської міської ради Київської області

Академічний ліцей № 3 Обухівської міської ради Київської області

Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області

Ліцей № 1 с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області

Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа І ступеня Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Приватний заклад освіти «СІНКГЛОБАЛ», Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка

Плесецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Васильківського району Київської області

Путрівський навчально-виховний комплекс «Гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Київської області

ТОВ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — гімназія — дитячий садок «Умка Гранд», с. Святопетрівське

Еко Школа «7 Fields», Броварський район, с. Семиполки

Синяківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Вишгородської районної ради Київської області

Сквирський академічний ліцей № 2 Сквирської районної ради Київської області

Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради Київської області

Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

ТОВ «Києво-Святошинська приватна гімназія "Умка Смарт"», с. Софіївська Борщагівка

ТОВ «Навчально-виховний комплекс «СОФІЯ», с. Софіївська Борщагівка

Старопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишгородського району Київської області

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Тетіївський ліцей № 2 Тетіївської міської ради Київської області

Тетіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Тетіївської міської ради Київської області

Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради Київської області

Фастівський академічний ліцей № 9 Фастівської міської ради Київської області

Фурсівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Хотівський академічний ліцей імені Левка Лук’яненка Києво-Святошинської районної ради Київської області

Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Яготинської районної ради Київської області

Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Яготинської районної ради Київської області

Приватний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа — дошкільний навчальний заклад «Хеппі Ленд»

Графік роботи
Пн -Пт 09:00-17:00

Електронна пошта:  

офіс
office@intellect-ukraine.org 

відділ інформаційної та інтернет-підтримки
admin@intellect-ukraine.org

Адреса для листування:
61037, м. Харків, а/с 11899, ТОВ ВБ «Інтелект України»

 

Питання щодо графіка доставки матеріалів та заміни браку - менеджер з логістики
Пушенко Тетяна Володимирівна
068-56-41-345
050-281-67-83

ГАРЯЧА ЛІНІЯ (загальні та методичні питання):

старша школа
067-17-692-97

початкова школа
067-80-732-00
099-00-218-59


> ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

 

Питання щодо укладання договорів, порядку приєднання до проєкту, загальні питання

юрисконсульт проєкту
Орябинська Лариса Миколаївна
068-59-09-724
066-139-04-71
063-139-53-71

Питання щодо отримання комплектів відповідно до вашого регіону:

Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області (початкова школа)

Пересічанська Лілія Анатоліївна
098-845-06-89
099-367-50-29

Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Луганська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області (початкова школа)

Герасіна Марія Станіславівна
098-766-92-15
099-367-50-18

 

м. Київ, Київська область (початкова школа)

Нестеренко Наталія Володимирівна
098-893-72-52
099-201-46-74

Дніпропетровська, Рівненська, Харківська області (початкова школа)

Булахова Тетяна Іванівна
068-835-53-72
066-530-71-56

Усі регіони (старша школа)

Булгакова Катерина Андріївна
097-798-94-57
099-677-08-65

Усі регіони (групи дітей дошкільного віку)

Аниканова Інна Миколаївна
067-742-92-31
099-090-02-79