Пн-Пт: 09:00-17:00

НАВЧАЄМОСЯ РАЗОМ!  МИ – ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ!

ГАРЯЧА ЛІНІЯ (загальні та методичні питання):
Початкова школа: 099-00-218-59    ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК    Старша школа: 067-17-692-97

Полтавська область

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області

Полтавська гімназія № 17 Полтавської міської ради Полтавської області

Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26»

 

 

Білецьківський навчально-виховний комплекс Кременчуцької районної ради Полтавської області

Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Полтавської області

Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області

Глобинська гімназія № 1 ім. В. Є. Курченка Глобинської міської ради Полтавської області

Глобинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Глобинської міської ради Полтавської області

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Гребінківська гімназія Гребінківської міської ради Полтавської області

Зіньківський ліцей імені М. К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області

Опорний заклад «Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара Кобеляцької районної ради Полтавської області»

Кременчуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кременчуцької міської ради Полтавської області»

Кременчуцький ліцей № 4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради Полтавської області

Кременчуцький ліцей № 5 імені Т. Г. Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області

Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області

Кременчуцький ліцей № 11 «Гарант» Кременчуцької міської ради Полтавської області

Кременчуцький ліцей № 17 «Вибір» імені М. Г. Неленя Кременчуцької міської ради Полтавської області

Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 Лубенської міської ради Полтавської області

Миргородська гімназія імені Т. Г. Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області

Опорний заклад «Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області»

Опорний заклад «Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Пирятинської міської ради Полтавської області»

Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області

Пришибська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

КЗ «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»

Рокитненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Графік роботи
Пн -Пт 09:00-17:00

Електронна пошта:  

офіс
office@intellect-ukraine.org 

відділ інформаційної та інтернет-підтримки
admin@intellect-ukraine.org

Адреса для листування:
61037, м. Харків, а/с 11899, ТОВ ВБ «Інтелект України»

 

Питання щодо графіка доставки матеріалів та заміни браку - менеджер з логістики
Пушенко Тетяна Володимирівна
068-56-41-345
050-281-67-83

ГАРЯЧА ЛІНІЯ (загальні та методичні питання):

старша школа
067-17-692-97

початкова школа
067-80-732-00
099-00-218-59


> ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

 

Питання щодо укладання договорів, порядку приєднання до проєкту, загальні питання

юрисконсульт проєкту
Орябинська Лариса Миколаївна
068-59-09-724
066-139-04-71
063-139-53-71

Питання щодо отримання комплектів відповідно до вашого регіону:

Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області (початкова школа)

Пересічанська Лілія Анатоліївна
098-845-06-89
099-367-50-29

Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Луганська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області (початкова школа)

Герасіна Марія Станіславівна
098-766-92-15
099-367-50-18

 

м. Київ, Київська область (початкова школа)

Нестеренко Наталія Володимирівна
098-893-72-52
099-201-46-74

Дніпропетровська, Рівненська, Харківська області (початкова школа)

Булахова Тетяна Іванівна
068-835-53-72
066-530-71-56

Усі регіони (старша школа)

Булгакова Катерина Андріївна
097-798-94-57
099-677-08-65

Усі регіони (групи дітей дошкільного віку)

Аниканова Інна Миколаївна
067-742-92-31
099-090-02-79