4 клас. Батькам учнів Проєкту "Інтелект України"

Надрукувати

Шановні батьки!

Просимо вас на період карантину запастися мудрістю, терпінням і позитивними емоціями! Знаходити щодня радість у спілкуванні зі своїми дітками, можливість витрачати спільний час не лише на виконання навчальних завдань, а й на відпочинок, ігри, сімейне читання чи перегляд фільмів.

Під час виконання навчальних завдань просимо звернути увагу на подані нижче теми.

✍️Українська мова:
у зошиті подано теми для вдосконалення навичок і узагальнення знань за період навчання в початковій школі. Варто звернути увагу на правопис прислівників, способи їх творення; на правопис та вживання префіксів і суфіксів; на вживання прийменників і сполучників у реченні; особливу увагу приділити реченню й вживанню прямої мови.

✍️Математика:
у зошиті подано нові теми, серед яких варто звернути увагу на вживання правильних та неправильних дробів; ділення багатоцифрових чисел, розв’язування задач за допомогою рівнянь, розв’язування задач на знаходження вартості товару; повторити елементи кола і круга, віднімання та додавання дробів з однаковими знаменниками; середнє арифметичне кількох чисел.

✍️Людина і світ: у зошиті подано матеріали про пам’ятки історії та культури України і світу. Працюючи над цими темами, бажано дітям розповісти про ту чи іншу пам’ятку з власного досвіду; створити з дитиною модель із пластиліну, будь-якого конструктора, картону; намалювати пам’ятки, знайти картини художників, музичні твори композиторів, присвячені пам’яткам.

До уваги батьків! Постійно власним прикладом демонструйте свідомий стиль життя. Якщо ви спокійні, організовані, робите все можливе для здоров'я свого організму, безпеки своєї сім’ї, то й дитина в такій родині буде активною. Зараз ми маємо бути особливо терплячими й обережними до себе і своїх дітей.

У цей нелегкий період, спілкуючись з дітками, використовуйте, будь ласка, теплі й лагідні слова. Бережіть себе і своїх близьких!

Авторський колектив НПП "Інтелект України"

Новини
Перегляди: 5856