Новини

 Шановна громадо науково-педагогічного проекту «Інтелект України»!


Звертаємося до вас із приводу ситуації, що склалася в освітньому просторі м. Києва, звідки надходять повідомлення батьків і освітян про грубі порушення Конституції України (розділ ІІ «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина»), а також ст. 55 Закону України «Про освіту», що гарантує вільний вибір освітніх програм, за якими навчатимуться діти в новій українській школі.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОЕКТУ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» Є ОДНІЄЮ З ОСВІТНІХ ПРОГРАМ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ. Вона успішно пройшла експертизу в Державній службі якості освіти України на відповідність Державному стандарту початкової освіти (лист Державної служби якості освіти № 01-22/322 від 24.05.2018 р.) та має ДОЗВІЛ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НА ЗАПРОВАДЖЕННЯ В УСІХ ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-344 від 25.05.2018 р.).

Порушення права батьків і закладів освіти вибирати для навчання в 1-х класах програму науково-педагогічного проекту «Інтелект України» є ПРАВОПОРУШЕННЯМ і може бути оскарженим у суді (ст. 248 Цивільного процесуального кодексу України), що ми обов’язково й зробимо

Шановні батьки! У разі неправомірного протиставлення очільниками київської освіти міського й районного рівнів, керівниками закладів освіти нашого Проекту та Нової української школи (ми і є Новою українською школою), відмови у відкритті 1-х класів за нашим проектом звертайтеся до нас будь-яким зручним способом: 

на електронні адреси офісу Проекту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і відділу інформаційної та Інтернет-підтримки Проекту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
за телефонами: 068-59-09-724, 066-139-04-71, 093-283-21-86, 098-893-72-52, 099-201-46-74. Ми обов’язково допоможемо вам. 

Ми вже звернулися до Віталія Кличка з інформацією про грубі порушення київських можновладців від освіти (директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва О. Фіданян) із проханням зупинити свавілля чиновників-освітян у ввіреному йому місті, які всупереч політиці Міністерства освіти і науки України паплюжать ідеї Нової української школи. Сподіваємося, що Київський міський голова допоможе нам припинити практику залякувань і тиску на батьків та педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти м. Києва, у якому наш проект успішно реалізується впродовж останніх 7 років. 

В іншому разі ми будемо змушені відстоювати нашу позицію в суді. Ми обіцяємо діяти рішуче і, «якщо потрібно, дійти до європейського суду» (цитата з листа родини, яка мешкає в Дніпровському районі м. Києва). До слова, саме від батьків Дніпровського району м. Києва ми отримали найбільшу кількість скарг (начальником управління освіти Дніпровської районної в м. Києві адміністрації є Н. Іваніна). 
Водночас ми потребуємо вашої допомоги. Причому просимо про допомогу не тільки киян, але й усіх громадян України, небайдужих до долі нашої освіти − депутатів, громадських діячів, омбудсменів, представників політичних партій, журналістів, блогерів тощо, щоб боротися за наші права та мати змогу довести до відома широких кіл громадськості достовірну інформацію про те, що коїться в столичному освітянському просторі.

З повагою,
члени творчого колективу науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

 

 

Лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-344 від 25.05.2018

Щодо затвердження освітніх програм загальної середньої освіти 

 

Lyst MONU 1 9 344 25052018 01Lyst MONU 1 9 344 25052018 02

 

З повагою, адміністрація ТОВ ВБ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»
та колектив науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

До уваги 1-5 класів!

 

Шановні батьки!


За бажанням, на нашому сайті в розідлі "Батькам" Ви можете безкоштовно отримати зошити з друкованою основою «Літні мандри» в електронному вигляді.

З повагою, адміністрація ТОВ ВБ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»
та колектив науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

Про результати аналізу освітньої програми "Інтелект України"

на відповідність Державному стандарту початкової освіти

 
Lyst 01 22 322 01Lyst 01 22 322 02
 
З повагою, адміністрація ТОВ ВБ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» 
та колектив науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

До відома батьківської громади та учасників програми науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

 

З метою формування прозорого та відкритого підходу у вирішенні питання по оплаті за зошити з друкованою основою, у зв’язку з зростанням економічних показників формування ціни продукції (зростання вартості послуг перевізників, ціни за електроенергію, папір та ін.), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИДАВНИЧИЙ БУДИНОК «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» повідомляє про зміну ціни:


- для класів початкової школи в розмірі 240,00 грн. (двісті сорок грн. 00 коп.) за один комплект;
- для класів основної школи 260,00 грн. (двісті шістдесят грн. 00 коп.) за один комплект.

 

Наперед вдячні за розуміння.

З повагою, адміністрація ТОВ ВБ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»
та колектив науково-педагогічного проекту «Інтелект України»