Новини

До відома батьківської громади та учасників програми науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

 

З метою формування прозорого та відкритого підходу у вирішенні питання по оплаті за зошити з друкованою основою, у зв’язку з зростанням економічних показників формування ціни продукції (зростання вартості послуг перевізників, ціни за електроенергію, папір та ін.), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИДАВНИЧИЙ БУДИНОК «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» повідомляє про зміну ціни:


- для класів початкової школи в розмірі 240,00 грн. (двісті сорок грн. 00 коп.) за один комплект;
- для класів основної школи 260,00 грн. (двісті шістдесят грн. 00 коп.) за один комплект.

 

Наперед вдячні за розуміння.

З повагою, адміністрація ТОВ ВБ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»
та колектив науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ РЕЖИМУ ДНЯ

 

Через регулярні обов’язкові справи дитина набуває таких важливих соціальних навичок, як впевненість, самостійність та самоконтроль.

 

Коли мова заходить про дотримання режиму дня, більшість людей впевнено говорять: «Я все про це знаю! Рано лягати, рано прокидатися, вчасно харчуватися». А як це «вчасно та правильно»?

Всі добре розуміють користь дотримання режиму дня. Завдяки правильній організації дня у дітей буде добра успішність в школі, у дорослих висока працездатність, а також раціональний розподіл часу як у дорослих, так і у дітей. Режим дня особливо необхідний для зростаючого організму.

Як буде поводити себе дитина, яка лягає спати та встає у той час коли їй заманеться? Як вона себе буде поводити, якщо батькам доведеться її розбудити раніше? Відповідь очевидна: дитина почне вередувати і в неї з’явиться привід для сварки з батьками. З точки зору психології є досить вагомі аргументи на користь режиму дня:

   • формування відчуття безпеки, тобто коли дитина знає що, як і коли відбувається протягом дня, вона почуває себе спокійніше;
   • допомога у навчанні, тобто при правильному режимі дня, достатньо залишається часу на навчання;
   • переключення з однієї справи на іншу, психологічно легше відбувається при дотриманні режиму дня;
   • розвиток самоконтролю, щоб батькам не доводилось постійно проговорювати дії, які будуть відбуватися.

Гіподинамія у школярів. Час біля екрану VS час для здоров’я.

 

Лікарі всього світу з кожним роком приділяють гіподинамії все більше уваги. Цей термін означає «знижена активність» і вона є однією з найбільш гострих проблем у сучасному світі. Основна причина цього явища очевидна. Досягнення технічного прогресу роблять більш комфортним життя людини, проте мало хто замислюється, що зниження фізичної активності негативно позначається на здоров’ї. Не обходить стороною ця проблема і дітей, особливо шкільного віку, які після занять воліють провести вільний час вдома за комп’ютером, телевізором, телефоном тощо, а не на вулиці.

Гіподинамія у шкільному віці часто пов’язана з нераціональним розпорядком дня дитини, перевантаженням її навчальною роботою, унаслідок чого залишається мало часу для прогулянок, ігор, заняття спортом. При тривалому сидінні за партою у дитини відбувається застій крові в судинах нижніх кінцівок, що призводить до збіднення кровопостачання інших органів, у тому числі і головного мозку. В результаті погіршуються розумові процеси, пам’ять і концентрація уваги. Крім того, у малорухливих дітей слабка м’язова система. Через слабкість м’язів спини у них формуються порушення постави.

Нормативна база реалізації завдань НПП «Інтелект України» (початкова школа). Концепція початкової школи. Особливості організації освітнього процесу в 1-4 класах, що працюють в межах НПП «Інтелект України»

 

Шановні колеги! Пропонуємо до Вашої уваги матеріали нормативної бази та основні положення концепції та особливості організації освітнього процесу в НПП «Інтелект України».

Закон України «Про освіту»

Державний стандарт початкової освіти (Постанова КМУ від 21.02.2018 №87)

Концепція Нової української школи (Розпорядження КМУ від 24.12.2016 №988)

Лист Державної служби якості освіти від 24.05.2018 №01-22/322

Лист МОН України від 25.05.2018 №1/9-344

Наказ МОН України від 02.11.2016 №1319 «Про проведення всеукраїнського експерименту за темою «Реалізація компетентнісного підходу в НПП «Інтелект України…»

Освітня програма початкової школи НПП «Інтелект України», цикл І (1-2 класи)

Наказ МОН України від 20.08.2018 №924 (про формувальне оцінювання результатів освітньої діяльності учнів 1-х класів НУШ)

Наказ МОН України від 27.08.2019 №1154 (про формувальне оцінювання результатів освітньої діяльності учнів 2-х класів НУШ)

Звертаємо Вашу увагу на наступне - накази, листи, рекомендації МОН України є обов’язковими для виконання в процесі реалізації освітньої програми НПП «Інтелект України».

Перший раз – у перший клас

 

Дорогі батьки! Ось і настав той час, коли ваша дитина досягла шестирічного віку. Незабаром ви і ваша родина станете родиною першокласника.

Разом із хвилюючими позитивними емоціями, відчуттям щастя перед вами виникають важливі питання. Постараємося надати вам необхідну з цього приводу інформацію.

Ви, як батьки майбутнього першокласника /першокласниці маєте знати, на основі яких державних документів організується освітній процес у школі, які існують програми навчання, які завдання ставить держава перед закладом загальної середньої освіти.

Просимо звернути увагу!

 

1. Зарахування дитини до школи

Шановні батьки, ви обрали «Освітню програму початкової школи науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Зарахування дитини до проектних класів здійснюється відповідно до Закону України «Про освіту»на підставі заяв батьків або осіб, які їх замінюють. 

- Батьки мають право обрати програму та форму здобуття освіти, дистанційну, екстернатну, сімейну (домашню). (Закон України «Про освіту», стаття 9)
- Початкова освіта розпочинається переважно із шести років.
- Діти, яким на 1 вересня поточного навчального року виповнилося сім років, також можуть навчатися у 1-му класі.
- Діти, яким на 1 вересня поточного навчального року не виповнилося шести років, можуть розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року на бажання батьків або осіб, що їх замінюють.
- Особи з особливими потребами можуть розпочинати початкову освіту з іншого віку. (Закон України «Про освіту», стаття 12)

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

Електронна пошта: офіс - office@intellect-ukraine.org, відділ інформаційної та Інтернет підтримки - admin@intellect-ukraine.org

Адреса для листування: 61037, м. Харків, а/с 11899, ТОВ ВБ «Інтелект України»

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© Інтелект України. Всі права застережені.

У разі використання матеріалів сайту, обов’язкове посилання на назву проекту та електронну адресу ресурсу: http://intellect-ukraine.org