Чому саме ми

Надрукувати

Ніхто не зможе заперечити, що обдарованість — найважливіше,
якщо не найголовніше, багатство будь-якої країни.
М. Полєнова

Шановні батьки, ми раді вітати вас!

Дуже важливо, щоб ми всі: учителі, батьки, учні — розуміли, що навчання в школі — це праця, яка впливає на обумовлені віком зміни організму дитини. Якщо ми створимо сприятливе середовище, то матимемо позитивні зміни. Пам’ятаймо, що важливе не лише фізичне здоров’я, а й психологічне та соціальне благополуччя дитини.

Ми співпрацюємо з Інститутом охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук (м. Харків) з питань впливу навчання за проєктом на стан здоров’я ваших дітей.

Мета проєкту «Інтелект України» — навчити дитину бути успішною в школі та дорослому житті, навчити радіти життю.

Наша місія:

Сформувати якісний майбутній інтелектуальний фонд нації за рахунок упровадження наукових досягнень та інноваційної практики в системі освіти України!

Наші цінності:

Наші переваги:

Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України» працює в межах нормативно-правової бази України, згідно з чинним законодавством. Учні проєктних класів навчаються за спеціально розробленими навчальними планами. Навчальні програми та інші навчальні матеріали мають необхідні грифи Міністерства освіти і науки України.

Презентація проєкту

Презентація проєкту

 

Дозвільні документи  

 

Наказ № 734 від 29 червня 2021 року "Про проведення експерименту за темою «Створення й упровадження моделі національного освітнього технопарку з підвищення якості дошкільної та загальної середньої освіти за участі закладів освіти, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» на червень 2021 - грудень 2030 роки" (pdf-file)

- ЗАЯВКА на реалізацію експерименту за темою «Створення й упровадження моделі національного освітнього технопарку з підвищення якості дошкільної та загальної середньої освіти за участі закладів освіти, які працюють за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» на червень 2021 – грудень 2030 роки (pdf-file)

- Програма І (організаційно-підготовчого) етапу проведення експерименту за темою «Створення й упровадження моделі національного освітнього технопарку з підвищення якості дошкільної та загальної середньої освіти за участі закладів освіти, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»  на червень 2021 – квітень 2022 року (pdf-file)

- Програма реалізації експерименту за темою «Створення й упровадження моделі національного освітнього технопарку з підвищення якості дошкільної та загальної середньої освіти  за участі закладів освіти, які працюють за науково-педагогічним проектом  «Інтелект України»  на червень 2021 – грудень 2030 року (pdf-file)

 

Нормативна база з питань реалізації науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» в закладах загальної середньої освіти (pdf-file)

Лист Міністерства освіти і науки України від 07.04.2021 № 1/9-188

Лист Державної служби якості освіти України від 06.08.2020 № 01/01-23/929

Освітня програма початкової школи НПП «Інтелект України»

Наказ МОН України від 03.02.2021 № 140

 

Документи для замовлення

Інформативна заявка (doc-file)

Про нас
Перегляди: 109525