КЗО «Середня загальноосвітня школа № 1» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 4 «Cередня загальноосвітня школа — дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 5» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 6» Дніпровської міської ради
КЗО «Спеціалізована школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 8» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 12 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня — гімназія» Дніпровської міської ради
КЗО «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 26» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 31» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 35» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 39» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 40» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 42 «Школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради
КЗО "Спеціалізована школа № 44 природничо-медичного профілю" Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 45» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 51» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 52» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 54» Дніпровської міської ради
КЗО «Спеціалізована школа № 55 інформаційно-технологічного профілю» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 57 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня ― гімназія» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 61 «Техніко-економічний ліцей — загальний навчальний заклад І-ІІ ступенів» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 62» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 63» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 66 «Гімназія — початкова школа — дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 69» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 73» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 74» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 75» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 83» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 85» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 87 «Школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 88» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 91» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 96» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 97 імені П. І. Шкідченка» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 98» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 99 «багатопрофільна гімназія - школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 101» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 106 «середня загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад (дитячий садочок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області; Новокодацький район
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 107» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області
КЗО «Навчально-виховне об’єднання № 109 «Загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад — позашкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 112» Дніпровської міської ради
КЗО «Спеціалізована школа № 115» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня ЗОШ № 118 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов і предметів природничо-математичного напрямку» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 120 ‶Школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)″» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 122 «Загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 123» Дніпровської міської ради
КЗО «Неповна середня загальноосвітня школа № 127» Дніпровської міської ради
КЗО «Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 131 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня ― гімназія» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 132» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 133» Дніпровської міської ради
КЗО «Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 135» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області
КЗО «Навчально-виховне об’єднання № 136 «Класична гімназія імені Кирила і Мефодія ― початкова школа ― дошкільний навчальний заклад ― валеологічний центр» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 138 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня — гімназія» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 139 «Загальноосвітній навчальний заклад — центр творчості «Дума» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 140» Дніпровської міської ради
КЗО «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141» Дніпровської міської ради
КЗЗСО «Ліцей № 142 імені П’єра де Кубертена» Дніпровської міської ради
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 143» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 144 «спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради
КЗО «Навчально-виховний комплекс № 148 «Спеціалізована школа — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Планета Щастя» Дніпровської міської ради
Навчально-виховний комплекс «Гармонія»
Приватна початкова школа «БІГ БЕН»
ТОВ «ПОЧАТКОВА ШКОЛА «ХЕЛЛОУ СКУЛ»
Опорний навчальний заклад «Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Апостолівської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області»
Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Апостолівської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області
КЗ «Богуславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
КЗО «Вербківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Павлоградського району Дніпропетровської області
КЗО «Вільногірська загальноосвітня школа № 5» Дніпропетровської області
В’язівоцька загальноосвітня школа ЗШ І-ІІІ ступенів
КЗО «Іларіонівська середня загальноосвітня школа» Синельниківського району Дніпропетровської області
Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Зеленодольської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області
КЗО «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня — гімназія № 11» м. Кам’янське (Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області
Академічний ліцей № 15 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області
КЗО «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня — колегіум № 16 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпропетровської області
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 19» м. Кам’янське (Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області
КЗ «Середня загальноосвітня школа № 20 ім. О. І. Стовби м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 25 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області
КЗО «Середня загальноосвітня школа № 35 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області
КЗ «Середня загальноосвітня школа № 37 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпродзержинської міської ради
КЗО «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня — гімназія № 39 м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)» Дніпропетровської області
Китайгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Томаківської районної ради Дніпропетровської області
КЗ «Кочерезький навчально-виховний комплекс «Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок»
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 ім. М. Решетняка Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Криворізька спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 20 з поглибленим вивченням німецької мови Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 73 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Криворізька гімназія № 99 Криворізької міської ради
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 121 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
КЗ «Навчально-виховний комплекс «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов — дошкільний навчальний заклад» Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Магдалинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області
КЗ «НВК з інтернатним відділенням «Межиріцька ЗОШ I-III ступенів ім. І. С. Обдули»
Оленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Павлоградської міської ради Дніпропетроської області
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
КЗ «Навчально-виховний комплекс № 2 (середня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад)» м. Покров Дніпропетровської області
КЗ «Слобожанська ЗОШ І ступеня № 2 Слобожанської селищної ради»
КЗО «Солонянське навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів — Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області