Aforizm 2016 06

 

Зала слави - Волинська область

 

 

 

Novovolynsk Volynska obl Hariv Daryna

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Харів Дариною, ученицею 3-А класу Нововолинської гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 184 слова за хвилину станом на грудень 2016 р). Бажаємо Дарині Русланівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Руслану Ярославовичу та Аліні Василівні, а також класному керівнику Войтович Ірині Геннадіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Novovolynsk Volynska obl Popovych Andriy

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Поповичем Андрієм, учнем 3-А класу Нововолинської гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 151 слово за хвилину станом на грудень 2016 р). Бажаємо Андрію Володимировичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Володимиру Тимофійовичу та Інні Василівні, а також класному керівнику Войтович Ірині Геннадіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Novovolynsk Volynska obl Zhdan Anastasiya

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Ждань Анастасією, ученицею 3-А класу Нововолинської гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 150 слів за хвилину станом на грудень 2016 р). Бажаємо Анастасії Валеріївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Валерію Олексійовичу та Олені Олегівні, а також класному керівнику Войтович Ірині Геннадіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Novovolynsk Volynska obl Gavryluk Daryna

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Гаврилюк Дариною, ученицею 3-А класу Нововолинської гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 168 слів за хвилину станом на грудень 2016 р). Бажаємо Дарині Михайлівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Михайлу Ярославовичу та Ірині Петрівні, а також класному керівнику Парчук Юлії Геннадіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Novovolynsk Volynska obl Ivanchuk Gleb

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Іванчуком Глєбом, учнем 3-А класу Нововолинської гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 159 слів за хвилину станом на грудень 2016 р). Бажаємо Глєбу Вадимовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Вадиму Ярославовичу та Юлії Олександрівні, а також класному керівнику Парчук Юлії Геннадіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Novovolynsk Volynska obl Sobchuk Oleksandra

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Собчук Олександрою, ученицею 2-А класу Нововолинської гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 102 слова за хвилину станом на грудень 2016 р). Бажаємо Олександрі Вікторівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Собчуку Віктору Миколайовичу та Слюсаревій Юлії Олексіївні, а також класному керівнику Парчук Юлії Геннадіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Novovolynsk Volynska obl Yashchuk Maksym

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Ящуком Максимом, учнем 2-А класу Нововолинської гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 103 слова за хвилину станом на грудень 2016 р). Бажаємо Максиму Олександровичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Олександру Юрійовичу та Наталії Вікторівні, а також класному керівнику Парчук Юлії Геннадіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Novovolynsk Volynska obl Levkova Sofiya

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Левковою Софією, ученицею 2-А класу Нововолинської гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 112 слів за хвилину станом на грудень 2016 р). Бажаємо Софії Сергіївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Сергію Володимировичу та Світлані Віталіївні, а також класному керівнику Остапюк Валентині Іванівні сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Kivertsi volynsk obl Mednikov Illya

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Мєдніковим Іллею, учнем 1-Г класу ЗОШ I- III ст. № 4 м. Ківерці, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 107 слів за хвилину станом на грудень 2016 р). Бажаємо Іллі Дмитровичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Дмитру Вікторовичу та Юлії Василівні, а також класному керівнику Булакевич Ірині Святославівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

libkor fb

Контакти

Телефони

 

- Загальні питання та питання щодо укладання договорів -

 

юрисконсульт проекту

 

Орябинська Лариса Миколаївна:

 

068-59-09-724

066-139-04-71

093-283-21-86

 

- Питання щодо графіку доставки матеріалів та заміни браку -

 

менеджер з логістики

 

Пушенко Тетяна Володимирівна:

 

068-56-41-345

050-281-67-83

 

 - питання щодо проплат, замовлення комплектів відповідно до Вашого регіону:

 

Донецька, Житомирська, Запорізька,

Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області

 

Пересічанська Лілія Анатоліївна

 

098 845 06 89

099 367 50 29

 

Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області

 

Герой Марина Григорівна

 

098 766 92 15

099 367 50 18

 

Київська область

 

Нестеренко Наталія Володимирівна


098-893-72-52

099-201-46-74

 

Електронна пошта:  

 

офіс

 

office@intellect-ukraine.org 

 

відділ інформаційної та Інтернет підтримки 

 

admin@intellect-ukraine.org

 

Адреса для листування:


61052, м. Харків, а/с 10683, ТОВ ВБ «Інтелект України»

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

Електронна пошта: офіс - office@intellect-ukraine.org, адміністратор сайту - admin@intellect-ukraine.org

Адреса для листування: 61052, м. Харків, а/с 10683, ТОВ ВБ «Інтелект України»

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© Інтелект України. Всі права застережені.

У разі використання матеріалів сайту, обов’язкове посилання на назву проекту та електронну адресу ресурсу: http://intellect-ukraine.org