Зала слави - Дніпропетровська область

Kamyanske 16 dnipr obl Kalinin Andriy
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Калініним Андрієм, учнем 1-А класу Спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов І ст. – колегіуму №16 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 145 слів за хвилину станом на травень 2017 р). Бажаємо Андрію Шотовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Пхакадзе Шота Володим та Калініній Ганні Юріївні, а також класному керівнику Джулинській Ірині Анатоліївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

  

Kamyanske 16 dnipr obl Mahonin Andriy

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Махоніним Андрієм, учнем 1-А класу Спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов І ст. – колегіуму №16 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 110 слів за хвилину станом на травень 2017 р). Бажаємо Андрію Олександровичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Олександру Володимировичу та Тетяні Михайлівні, а також класному керівнику Джулинській Ірині Анатоліївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Kamyanske 16 dnipr obl Sarana Illya

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Сараною Іллею, учнем 1-А класу Спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов І ст. – колегіуму №16 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 125 слів за хвилину станом на травень 2017 р). Бажаємо Іллі Євгеновичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Сарані Євгену Вікторовичу та Пустовій Олені Миколаївні, а також класному керівнику Джулинській Ірині Анатоліївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Kamyanske 16 dnipr obl Silina Vladyslava

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Сіліною Владиславою, ученицею 1-А класу Спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов І ст. – колегіуму №16 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 130 слів за хвилину станом на травень 2017 р). Бажаємо Владиславі Русланівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Руслану Сергійовичу та Оксані Геннадіївні, а також класному керівнику Джулинській Ірині Анатоліївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

Kamyanske 39 dnipr obl Vasylenko Vsevolod

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Василенком Всеволодом, учнем 1-В класу Загальноосвітнього навчального закладу І ст. - гімназії №39 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 118 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Всеволоду Сергійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Сергію Васильовичу та Катерині Дмитрівні, а також класному керівнику Кутах Людмилі Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Kamyanske 39 dnipr obl Slusar Maksym

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Слюсарем Максимом, учнем 1-В класу Загальноосвітнього навчального закладу І ст. - гімназії №39 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 125 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Максиму Андрійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Андрію Миколайовичу та Олесі Василівні, а також класному керівнику Кутах Людмилі Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

Kamyanske 39 dnipr obl Gurzhiy Viktor

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Гуржієм Віктором, учнем 1-В класу Загальноосвітнього навчального закладу І ст. - гімназії №39 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 184 слова за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Віктору Дмитровичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Дмитру Григоровичу та Марії Сергіївні, а також класному керівнику Кутах Людмилі Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Kamyanske 39 dnipr obl Malafeeva Veronika

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Малафеєвою Веронікою, ученицею 1-В класу Загальноосвітнього навчального закладу І ст. - гімназії №39 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 150 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Вероніці Валеріївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Малафеєву Валерію Валерійовичу та Салтиковій Наталії Вадимівні, а також класному керівнику Кутах Людмилі Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Kamyanske 39 dnipr obl Shestenko Elizaveta

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Шестенко Єлизаветою, ученицею 1-В класу Загальноосвітнього навчального закладу І ст. - гімназії №39 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 159 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Єлизаветі Максимівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Шестенку Максиму Юрійовичу та Кузнєцовій Валерії Юріївні, а також класному керівнику Кутах Людмилі Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Kamyanske 25 dnipr obl Korneev Myhaylo

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Корнєєвим Михайлом, учнем 1- Б класу КЗ СЗШ №25 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 111 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Михайлу Антоновичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Антону Олексійовичу та Олені Анатоліївні, а також класному керівнику Крамарь Людмилі Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини. 

 

 

 

Kamyanske 25 dnipr obl Patalashka Valeriya

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Паталашкою Валерією, ученицею 1- Б класу КЗ СЗШ №25 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 105 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Валерії Сергіївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Сергію Олександровичу та Ірині Юріївні, а також класному керівнику Крамарь Людмилі Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

  

Kamyanske 25 dnipr obl Leontyev Maksym

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Леонт'євим Максимом, учнем 1- Б класу КЗ СЗШ №25 м. Кам’янське, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 105 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Максиму Олександровичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Олександру Валерійовичу та Олені Леонідівні, а також класному керівнику Крамарь Людмилі Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.