Зала слави - Донецька область

Pokrovsk Donetsk obl Balachiov Roman
 
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Балачіовим Романом, учнем 2-В класу НВК №1 м. Покровська, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 172 слова за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Роману Борисовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Борису Юрійовичу та Світлані Леонідівні, а також класному керівнику Левченко Ользі Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Pokrovsk Donetsk obl Makrovskyy Artur

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Марковським Артуром, учнем 2-В класу НВК №1 м. Покровська, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 150 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Артуру Станіславовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Станіславу Леонідовичу та Оксані Володимирівні, а також класному керівнику Левченко Ользі Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

  

 

Pokrovsk Donetsk obl Tokarev Pavlo

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Токарєвим Павлом, учнем 2-В класу НВК №1 м. Покровська, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 140 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Павлу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам, а також класному керівнику Левченко Ользі Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.