Зала слави - Київська область

Skvyra Kyiv obl Kuharenko Sofiya
 
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Кухаренко Софією, ученицею 1-А класу Сквирської ЗОШ І– ІІІ ст. №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 165 слів за хвилину станом на травень 2017р). Бажаємо Софії Романівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її мамі Ковтун Лідії Юріївні, а також класному керівнику Тутберідзе Світлані Олександрівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.
  
Skvyra Kyiv obl Levenchuk Darya
 
 
 
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Левенчук Дар'єю, ученицею 1-А класу Сквирської ЗОШ І– ІІІ ст. №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 145 слів за хвилину станом на грудень 2016р). Бажаємо Дар'ї Олександрівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Олександру Леонідовичу та Марині Володимирівні, а також класному керівнику Тутберідзе Світлані Олександрівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.
 
 
 
 
  
 

Yagotyn Kyiv obl Korbut Rostyslav

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Корбутом Ростиславом, учнем 1-Б класу Яготинського НВК "Спеціалізована школа - ЗОШ I - III ст. №2", і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 105 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Ростиславу Андрійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його мамі Тетяні Вікторівні, а також класному керівнику Сеньків Аліні Миколаївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Vasylkiv Kyiv obl Litvinov Myhaylo

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Літвіновим Михайлом, учнем 1-Б класу Васильківської ЗОШ І-ІІІ ст. №8, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 125 слів за хвилину станом на травень 2017р). Бажаємо Михайлу Дмитровичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Дмитру Олександровичу та Оксані Тарасівні, а також класному керівнику Каліберді Тетяні Альбертівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Skvyra Kyiv obl Gladun Varvara

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Гладун Варварою, ученицею 4-А класу Сквирської ЗОШ І– ІІІ ст. №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 206 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Варварі Павлівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її мамі Гладун Оксані Сергіївні, а також класному керівнику Оленченко Тетяні Михайлівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

 

Skvyra Kyiv obl Ptushkina Mariya

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Птушкіною Марією, ученицею 4-А класу Сквирської ЗОШ І– ІІІ ст. №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 212 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Марії Геннадіївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Геннадію Анатолійовичу та Ользі Миколаївні, а також класному керівнику Оленченко Тетяні Михайлівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

 

Skvyra Kyiv obl Polishchuk Myhaylo

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Поліщуком Михайлом, учнем 4-А класу Сквирської ЗОШ І– ІІІ ст. №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 204 слова за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Михайлу Миколайовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Миколі Михайловичу та Оксані Анатоліївні, а також класному керівнику Оленченко Тетяні Михайлівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

 

Skvyra Kyiv obl Dzubenko Maksym

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Дзюбенком Максимом, учнем 4-А класу Сквирської ЗОШ І– ІІІ ст. №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 208 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Максиму Сергійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Сергію Петровичу та Людмилі Віталіївні, а також класному керівнику Оленченко Тетяні Михайлівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

 

Brovary Kyiv obl Vasilyev Tymur

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Васільєвим Тимуром, учнем 2-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 164 слова за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Тимуру Андрійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Андрію Миколайовичу та Вірі Аркадіївні, а також класному керівнику Листопад Оксані Федорівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Brovary Kyiv obl Novykov Viktor

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Новиковим Віктором, учнем 2-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 183 слова за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Віктору Володимировичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Володимиру Миколайовичу та Тетяні Вікторівні, а також класному керівнику Листопад Оксані Федорівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Brovary Kyiv obl Dyomina Anastasiya

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Дьоміною Анастасією, ученицею 2-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 182 слова за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Анастасії Дмитрівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Дмитру Вікторовичу та Ганні Анатоліївні, а також класному керівнику Листопад Оксані Федорівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Brovary Kyiv obl Kononenko Oleksandra

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Кононенко Олександрою, ученицею 2-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 182 слова за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Олександрі Миколаївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Кононенку Миколі Володимировичу та Волошиній Олені Євгеніївні, а також класному керівнику Листопад Оксані Федорівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Bila Tserkva Kyiv obl Mazurenko Akym

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Мазуренком Акимом, учнем 1-А класу Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 114 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Акиму Олександровичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його мамі Левінській Анастасії Олегівні, а також класному керівнику Каменюк Катерині Валеріївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Bila Tserkva Kyiv obl Kulitskyy Tymofiy

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Куліцьким Тимофієм, учнем 1-А класу Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 140 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Тимофію Станіславовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Куліцькому Станіславу Анатолійовичу та Мялук Оксані Володимирівні, а також класному керівнику Каменюк Катерині Валеріївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Bila Tserkva Kyiv obl Davydov Andriy

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Давидовим Андрієм, учнем 1-А класу Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 132 слова за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Андрію Олексійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його мамі Янковій Людмилі Миколаївні, а також класному керівнику Каменюк Катерині Валеріївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

Irpin Kyivsk obl Mitryanu Angelina

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Мітряну Ангеліною, ученицею 2-А класу Ірпінської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. поглибленим вивченням економіки та права №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 188 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Ангеліні Віталіївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Мітряну Віталію Костянтиновичу та Фіалці Марині Георгіївні, а також класному керівнику Кармазіній Оксані Миколаївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Irpin Kyivsk obl Anisimova Muhina Kristina

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Анісімовою-Мухіною Крістіною, ученицею 2-А класу Ірпінської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. поглибленим вивченням економіки та права №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 159 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Крістіні Ігорівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Мухіну Ігору Миколайовичу та Анісімовій Марині Федорівні, а також класному керівнику Кармазіній Оксані Миколаївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Irpin Kyivsk obl Pylypenko Mykyta

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Пилипенком Микитою, учнем 2-А класу Ірпінської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. поглибленим вивченням економіки та права №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 152 слова за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Микиті Євгеновичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Євгену Юрійовичу та Анні Віталіївні, а також класному керівнику Кармазіній Оксані Миколаївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Irpin Kyivsk obl Dolgopyata Anastasiya

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Долгопятою Анастасією, ученицею 2-А класу Ірпінської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. поглибленим вивченням економіки та права №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 141 слово за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Анастасії Євгенівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Євгенію Олеговичу та Євгенії Євгенівні, а також класному керівнику Кармазіній Оксані Миколаївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

  

 

Irpin Kyivsk obl Moroz Daryna

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Мороз Дар'єю, ученицею 2-А класу Ірпінської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. поглибленим вивченням економіки та права №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 140 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Дар’ї Валеріївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Валерію Олександровичу та Антоніні Олегівні, а також класному керівнику Кармазіній Оксані Миколаївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Borova Kyivsk obl Goncharuk Myroslav

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Гончаруком Мирославом, учнем 1-Б класу Борівської ЗОШ І-ІІІ ст., і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 179 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Мирославу Максимовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Гончаруку Максиму Вікторовичу та Носулько Катерині Вікторівні, а також класному керівнику Березянській Оксані Петрівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Borova Kyivsk obl Dubrovska Mostova Sofiya

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Дубровською-Мостовою Софією, ученицею 1-Б класу Борівської ЗОШ І-ІІІ ст., і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 117 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Софії Юріївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Мостовому Юрію Валерійовичу та Дубровській-Мостовій Ользі Вікторівні, а також класному керівнику Березянській Оксані Петрівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Borova Kyivsk obl Savchuk Kateryna

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Савчук Катериною, ученицею 1-Б класу Борівської ЗОШ І-ІІІ ст., і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 140 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Катерині Валеріївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Валерію Григоровичу та Олені Анатоліївні, а також класному керівнику Березянській Оксані Петрівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Brovary Kyiv obl Samar Andriy

 

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Самар Андрієм, учнем 1-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 158 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Андрію Дмитровичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його мамі Дзюбенко Аллі Вікторівні, а також класному керівнику Воскобойниковій Інні Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

  

Brovary Kyiv obl Pylypenko Oleksandra

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Пилипенко Олександрою, ученицею 1-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 118 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Олександрі Вікторівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Віктору Васильовичу та Вікторії Олексіївні, а також класному керівнику Воскобойниковій Інні Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Brovary Kyiv obl Chernikov Yaroslav

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Черніковим Ярославом, учнем 1-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 121 слово за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Ярославу Михайловичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Михайлу Миколайовичу та Світлані Василівні, а також класному керівнику Воскобойниковій Інні Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

 

Brovary Kyiv obl Kupchenko Melaniya

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Купченко Меланією, ученицею 1-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 172 слова за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Меланії Максимівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Максиму Юрійовичу та Ірині Олексіївні, а також класному керівнику Воскобойниковій Інні Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

 

Brovary Kyiv obl Kaminetska Margaryta

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Камінецькою Маргаритою, ученицею 1-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 105 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Маргариті Віталіївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Віталію Вікторовичу та Анні Романівні, а також класному керівнику Воскобойниковій Інні Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Brovary Kyiv obl Kasyanenko Ernest

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Касяненком Ернестом, учнем 1-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 142 слова за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Ернесту Вікторовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Віктору Миколайовичу та Ірині Іванівні, а також класному керівнику Воскобойниковій Інні Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Brovary Kyiv obl Kruk Roman

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Круком Романом, учнем 1-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 128 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Роману Олеговичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Круку Олегу Петровичу та Косинській Юлії Анатоліївні, а також класному керівнику Воскобойниковій Інні Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Brovary Kyiv obl Bondar Tymur

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Бондарем Тимуром, учнем 1-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ст. №7, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 156 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Тимуру Олексійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Олексію Юрійовичу та Світлані Юріївні, а також класному керівнику Воскобойниковій Інні Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.