Зала слави - м. Дніпро

 

 
 
 
 
 

Dnipro 136 Prosyolkov Nikita
 
 
 
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Просьолковим Нiкiтою, учнем 1-В класу НВО №136 м. Дніпра, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 125 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Нiкiті Романовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Просьолкову Роману Вадимовичу та Нечаєвій Ользі Іванівні, а також класному керівнику Пімахіній Наталії Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.
 
 
 
 
 
Dnipro 136 Kravchenko Mariya
 
 
 
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Кравченко Марією, ученицею 1-В класу НВО №136 м. Дніпра, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 100 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Марії Василівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її мамі Кравченко Людмилі Миколаївні, а також класному керівнику Пімахіній Наталії Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Dnipro 136 Kondratenko Myhaylo

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Кондратенком Михайлом, учнем 1-В класу НВО №136 м. Дніпра, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 122 слова за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Михайлу Сергійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Сергію Сергійовичу та Юлії Олександрівні, а також класному керівнику Пімахіній Наталії Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Dnipro 136 Kluchnikov Kyryl

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Ключниковим Кирилом, учнем 1-В класу НВО №136 м. Дніпра, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 102 слова за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Кирилу Руслановичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Руслану Івановичу та Марині Віталіївні, а також класному керівнику Пімахіній Наталії Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Dnipro 136 Rybchak Viktoriya

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Рибчак Вікторією, ученицею 1-В класу НВО №136 м. Дніпра, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 160 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Вікторії Сергіївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Сергію Павловичу та Марині Сергіївні, а також класному керівнику Пімахіній Наталії Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.