Зала слави - Хмельницька область

Starokostyntyniv Khmeln obl Tsybulska Sofiya
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Цибульською Софією, ученицею 1-В класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 145 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Софії Валеріївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Валерію Володимировичу та Олені Степанівні, а також класному керівнику Зайчук Тетяні Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Starokostyntyniv Khmeln obl Lukyanuk Sofiya

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Лукіянюк Софією, ученицею 1-В класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 130 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Софії Володимирівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Володимиру Миколайовичу та Людмилі Миколаївні, а також класному керівнику Зайчук Тетяні Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Starokostyntyniv Khmeln obl Drachevskyy Daiyill

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Драчевським Даніїлом, учнем 1-В класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 110 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Даніїлу Віталійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Віталію Едуардовичу та Наталії Миколаївні, а також класному керівнику Зайчук Тетяні Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини. 

 

 

 

Starokostyntyniv Khmeln obl Romanyuk Dmytro

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Романюком Дмитром, учнем 1-В класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 110 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Дмитру Юрійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Юрію Івановичу та Марині Юріївні, а також класному керівнику Зайчук Тетяні Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Starokostyntyniv Khmeln obl Sergutina Kamila

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Сергутіною Камілою, ученицею 1-В класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 110 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Камілі Євгенівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Євгену Анатолійовичу та Юлії Сергіївні, а також класному керівнику Зайчук Тетяні Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

  

 

 

Starokostyntyniv Khmeln obl Perun Anastasiya

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Перун Анастасією, ученицею 1-В класу Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 120 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Анастасії Сергіївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Сергію Олеговичу та Світлані Іванівні, а також класному керівнику Зайчук Тетяні Іванівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Letychiv Khmeln obl Lypko Ignat

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Липком Ігнатом, учнем 1-А класу Летичівського НВК№1-ліцею, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 125 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Ігнату Сергійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Сергію Володимировичу та Ірині Анатоліївні, а також класному керівнику Скрипник Аллі Павлівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Letychiv Khmeln obl Nikonov Egor

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Ніконовим Єгором, учнем 1-А класу Летичівського НВК№1-ліцею, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 120 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Єгору Володимировичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Володимиру Олексійовичу та Оксані Миколаївні, а також класному керівнику Скрипник Аллі Павлівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Letychiv Khmeln obl Tynyanskyy Yaroslav

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Тинянським Ярославом, учнем 1-А класу Летичівського НВК№1-ліцею, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 116 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Ярославу Володимировичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Володимиру Леонідовичу та Тетяні Євгеніївні, а також класному керівнику Скрипник Аллі Павлівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

 

Letychiv Khmeln obl Alieva Iryna

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Алієвою Іриною, ученицею 1-Б класу Летичівського НВК№1-ліцею, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 105 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Ірині Альбертівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Альберту Олександровичу та Лілії Анатоліївні, а також класному керівнику Жижиковій Антоніні Степанівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Letychiv Khmeln obl Boychuk Zahar

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Бойчуком Захаром, учнем 1-Б класу Летичівського НВК№1-ліцею, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 106 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Захару подальших успіхів та висловлюємо подяку його мамі Гладкій Галині Дмитрівні, а також класному керівнику Жижиковій Антоніні Степанівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Letychiv Khmeln obl Kucherskyy Maksym

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Кучерським Максимом, учнем 1-Б класу Летичівського НВК№1-ліцею, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 115 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Максиму подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Кучерській Євгенії Олегівні та Проніну Олегу Миколайовичу, а також класному керівнику Жижиковій Антоніні Степанівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Letychiv Khmeln obl Loevskyy Artem

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Лоєвським Артемом, учнем 1-Б класу Летичівського НВК№1-ліцею, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 103 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Артему Олександровичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Наталії Владиславівні та Олександру Анатолійовичу, а також класному керівнику Жижиковій Антоніні Степанівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

  

Letychiv Khmeln obl Rybak Angelina

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Рибак Ангеліною, ученицею 1-Б класу Летичівського НВК№1-ліцею, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 110 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Ангеліні подальших успіхів та висловлюємо подяку її татові Сергію Васильовичу, а також класному керівнику Жижиковій Антоніні Степанівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

 

Letychiv Khmeln obl Svab Alina

 

  

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Шваб Аліною, ученицею 1-Б класу Летичівського НВК№1-ліцею, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 108 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Аліні Володимирівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Олені Миколаївні та Володимиру Олексійовичу, а також класному керівнику Жижиковій Антоніні Степанівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.