Зала слави - м. Хмельницький

 

 
 
 
 
 

Khmelnytskyy 24 Baksalova Darya
 
 
  
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Баксаловою Дар'єю, ученицею 1-А класу Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. № 24, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 105 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Дар'ї Сергіївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Сергію Геннадійовичу та Ользі Михайлівні, а також класному керівнику Купратій Ользі Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини. 
 

 

 

 

Khmelnytskyy 24 Buynyak Oleksandra

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Буйняк Олександрою, ученицею 1-А класу Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. № 24, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 135 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Олександрі Олександрівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Олександру Дмитровичута Людмилі Василівні, а також класному керівнику Купратій Ользі Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Khmelnytskyy 24 Yaremchuk Veronika

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Яремчук Веронікою, ученицею 1-А класу Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. № 24, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 111 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Вероніці Андріївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Андрію Анатолійовичу та Ользі Василівні, а також класному керівнику Купратій Ользі Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

Khmelnytskyy 24 Slipchenko Polina

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Сліпченко Поліною, ученицею 1-А класу Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. № 24, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 100 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Поліні Андріївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Андрію Володимировичу та Ользі Миколаївні, а також класному керівнику Купратій Ользі Вікторівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.