Зала слави - м. Київ

 

 
 
 
 
 

Kyiv Yakovlava Elizaveta
 
 
 
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Яковлєвою Єлізаветою, ученицею 2-Б класу Школи І-ІІІ ст. №119 м. Києва, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 159 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Єлізаветі Едуардівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Едуарду Олександровичу та Олені Василівні, а також класному керівнику Єфіменко Тетяні Володимирівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.
 
 
 
 
 
 
Kyiv Akademiya Fomenkov Maksym
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Фоменковим Максимом, учнем 1- Б класу Приватного спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов "Академія сучасної освіти" м. Києва, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 117 слів за хвилину станом на травень 2017р). Бажаємо Максиму Євгеновичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Євгену Сергійовичу та Любові Яківні, а також класному керівнику Жебіт Ользі Леонідівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.
 

 

Kyiv Akademiya Podporina Vasylyna

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Подпоріною Василиною, ученицею 1- Б класу Приватного спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов "Академія сучасної освіти" м. Києва, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 169 слів за хвилину станом на травень 2017р). Бажаємо Василині Олександрівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Олександру Олександровичу та Ользі Сергіївні, а також класному керівнику Жебіт Ользі Леонідівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.