Зала слави - м. Луцьк

 

 
 
 
 
 


Lutsk 2 Siminska Valeriya
 
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Сімінською Валерією, ученицею 2-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 148 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Валерії Вікторівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Віктору Павловичу та Віті Дмитрівні, а також класному керівнику Гуменюк Оксані Степанівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Lutsk 2 Domalchuk Ulyana

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Домальчук Уляною, ученицею 2-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 162 слова за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Уляні Андріївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Андрію Петровичу та Марині Михайлівні, а також класному керівнику Гуменюк Оксані Степанівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Lutsk Tkachuk Yaroslav

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Ткачуком Ярославом, учнем 1-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 101 слово за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Ярославу Андрійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам, а також класному керівнику Бобелі Лілії Миколаївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Lutsk Sargsyan Karina

 

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Саргсян Каріною, ученицею 1-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 101 слово за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Каріні Андроніківні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам, а також класному керівнику Бобелі Лілії Миколаївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.