Зала слави - м. Рівне

 

 
 
 
 
 

15 Rivne Lybak Oleksandr
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Либак Олександром, учнем 1-А класу Рівненської спеціалізованої школи І - ІІІ ст. №15, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 150 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Олександру Олександровичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Олександру Ярославовичу та Олені Олександрівні, а також класному керівнику Фірсовій Ользі Валеріївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

15 Rivne Gerus Magdalyna

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Герус Магдалиною, ученицею 1-А класу Рівненської спеціалізованої школи І - ІІІ ст. №15, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 126 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Магдалині Володимирівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Володимиру Андрійовичу та Оксані Євгенівні, а також класному керівнику Фірсовій Ользі Валеріївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

15 Rivne Yugay Gnat

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Югай Гнатом, учнем 1-А класу Рівненської спеціалізованої школи І - ІІІ ст. №15, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 126 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Гнату Сергійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Сергію Валерійовичу та Софії Зиновіївні, а також класному керівнику Фірсовій Ользі Валеріївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

 

15 Rivne Panasuk Artem

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Панасюк Артемом, учнем 1-А класу Рівненської спеціалізованої школи І - ІІІ ст. №15, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 103 слова за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Артему Вікторовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Віктору Анатолійовичу та Ірині Василівні, а також класному керівнику Фірсовій Ользі Валеріївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 
 
 
 
 
 
 
Rivne Gimnaziya Druzyuk Olga
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Друзюк Ольгою, ученицею 1-Б класу Рівненської гуманітарної гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 132 слова за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Ользі Віталіївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Віталію Івановичу та Наталії Василівні, а також класному керівнику Гусарук Оксані Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Rivne Gimnaziya Babyak Khrystyna

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Баб'як Христиною, ученицею 1-Б класу Рівненської гуманітарної гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 100 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Христині Володимирівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Володимиру Івановичу та Олені Вікторівні, а також класному керівнику Гусарук Оксані Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Rivne Gimnaziya Kozachuk Kateryna

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Козачук Катериною, ученицею 1-Б класу Рівненської гуманітарної гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 151 слово за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Катерині Олексіївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Олексію Анатолійовичу та Наталії Миколаївні, а також класному керівнику Гусарук Оксані Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Rivne Gimnaziya Plyashko Veronika

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Пляшко Веронікою, ученицею 1-Б класу Рівненської гуманітарної гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 120 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Вероніці Русланівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Руслану Нестеровичу та Людмилі Валеріївні, а також класному керівнику Гусарук Оксані Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Rivne Gimnaziya Lebid Vladyslav

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Лебідь Владиславом, учнем 1-Б класу Рівненської гуманітарної гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 100 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Владиславу Сергійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Сергію Вікторовичу та Оксані Володимирівні, а також класному керівнику Гусарук Оксані Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

 

Rivne Gimnaziya Boyko Stanislav

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Бойко Станіславом, учнем 1-Б класу Рівненської гуманітарної гімназії, і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 114 слів за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Станіславу Олеговичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Олегу Анатолійовичу та Олесі Володимирівні, а також класному керівнику Гусарук Оксані Сергіївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.