Зала слави - м. Вінниця

 

 
 
 
 
 

Vinnytsa Grebenuk Anna
 
 
 
 
Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Гребенюк Анною, ученицею 1-В класу «НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія №23 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 156 слів за хвилину станом на травень 2017 р). Бажаємо Анні Василівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Василеві Івановичу та Наталії Василівні, а також класному керівнику Черниш Тетяні Анатоліївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.
 
 
 
 

 

Vinnytsa Simonnyk Daryna

 

 

 Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Сімоник Дариною, ученицею 1-В класу «НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія №23 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 139 слів за хвилину станом на травень 2017 р). Бажаємо Дарині Олександрівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Сімонику Олександру Івановичу та Якимчук Марії Сергіївні, а також класному керівнику Черниш Тетяні Анатоліївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Vinnytsa Sobchenko Yevgen

 

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Собченком Євгеном, учнем 1-В класу «НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія №23 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 114 слів за хвилину станом на травень 2017 р). Бажаємо Євгену Олександровичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Олександру Георгійовичу та Олені Михайлівні, а також класному керівнику Черниш Тетяні Анатоліївні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Vinnytsa 30 Voytko Darya

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Войтко Дар'єю, ученицею 1-І класу «НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім.Тараса Шевченка Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 132 слова за хвилину станом на травень 2017 р.). Бажаємо Дар'ї Валеріївні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Валерію Івановичу та Сніжані Петрівні, а також класному керівнику Данилюк Марії Василівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

Vinnytsa 25 Kovalenko Polina

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Коваленко Поліною, ученицею 1-А класу КЗ «Спеціалізована ЗОШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 157 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Поліні Максимівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Коваленку Максиму Анатолійовичу та Домінській Ользі Леонідівні, а також класному керівнику Гринь Галині Богданівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Vinnytsa 25 Kraevskyy Oleksandr

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Краєвським Олександром, учнем 1-А класу КЗ «Спеціалізована ЗОШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 168 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Олександру Володимировичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Володимиру Олександровичу та Ользі Дмитрівні, а також класному керівнику Гринь Галині Богданівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Vinnytsa 25 Mazur Arseniy

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Мазуром Арсенієм, учнем 1-А класу КЗ «Спеціалізована ЗОШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 118 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Арсенію Олексійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Олексію Леонідовичу та Людмилі Ігорівні, а також класному керівнику Гринь Галині Богданівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Vinnytsa 25 Stukan Sofiya

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Стукан Софією, ученицею 1-А класу КЗ «Спеціалізована ЗОШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 114 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Софії Олегівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Олегу Степановичу та Людмилі Вячеславівні, а також класному керівнику Гринь Галині Богданівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Vinnytsa 25 Tomashevskyy Dmytro

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Томашевським Дмитром, учнем 1-А класу КЗ «Спеціалізована ЗОШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 110 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Дмитру Руслановичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Руслану Валентиновичу та Ользі Анатоліївні, а також класному керівнику Гринь Галині Богданівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Vinnytsa 25 Beseda Anastasiya

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Бєсєдою Анастасією, ученицею 1-А класу КЗ «Спеціалізована ЗОШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 105 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Анастасії Максимівні подальших успіхів та висловлюємо подяку її батькам: Максиму Ігоровичу та Ользі Володимирівні, а також класному керівнику Гринь Галині Богданівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

Vinnytsa 25 Gladkyh Georgiy

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Гладких Георгієм, учнем 1-А класу КЗ «Спеціалізована ЗОШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 107 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Георгію Володимировичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Володимиру Юрійовичу та Катерині Миколаївні, а також класному керівнику Гринь Галині Богданівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Vinnytsa 25 Savchuk Nazar

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Савчуком Назаром, учнем 1-А класу КЗ «Спеціалізована ЗОШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 102 слова за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Назару Сергійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Сергію Юрійовичу та Зоряні Степанівні, а також класному керівнику Гринь Галині Богданівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.

 

 

 

Vinnytsa 25 Pakutsa Bogdan

 

 

Науково - педагогічний проект „Інтелект України” пишається Покуцею Богданом, учнем 1-А класу КЗ «Спеціалізована ЗОШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Вінницької міської ради», і вітає з успіхами у навчанні (швидкість читання 100 слів за хвилину станом на травень 2017р.). Бажаємо Богдану Юрійовичу подальших успіхів та висловлюємо подяку його батькам: Юрію Анатолійовичу та Аліні Ігорівні, а також класному керівнику Гринь Галині Богданівні за сприяння у розвитку здібностей дитини.